• Mobil Gear OGL 007 - 18 Kg

Mobil Gear OGL 007 - 18 Kg

-%16
8.000,00 ₺ 6.750,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobil Gear OGL 007 - 18 Kg

Yük taşıma amacıyla içinde aşırı basınç (EP) katkı maddeleri yanı sıra ince taneli grafit barındıran yüksek performanslı ileri teknolojili yarı –sıvı yağlayıcılarıdır. Bunlar esas olarak büyük ebatlı, düşük ve orta devirli ve ağır yükler altında çalışan dişliler içindir. Benzersiz yük taşıma özelliği sağlamanın yanı sıra, zor koşullar altında mükemmel yapışma ve "savrulmaya” karşı direnç amacıyla formüle edilmiştir. 

Mobilgear OGL 007 kurşun ve klorin içermez ve bünyesinde herhangi bir solvent veya seyreltici bulunmaz. Solvent veya seyreltici olmaması sayesinde bu ürünler depolama ve kullanma süresince sahip olduğu bütün özellikleri muhafaza eder. Mobilgear OGL 007 özellikleri arasında yer alan düşük sıcaklık özellikleri ve pompalanabilme geniş bir yelpazedeki koşullar altında püskürtme ile uygulama olanağı sağlar. 

Bu ürünler geleneksel transfer pompaları aracılığı ile fıçılardan çekilerek püskürtme nozullarına rahatlıkla pompalanabilir. Özellikleri ve Faydaları

Mobilgear OGL 007 dünya çapında performans ve yenilikçi özellik açısından ün kazanmış Mobilgear marka ürünler ailesinin önde gelen üyeleri arasındadır. ExxonMobil araştırma uzmanları tarafından geliştirilmiş ve dünya genelinde teknik destek elemanları ile desteklenen Mobilgear OGL 007 geniş yelpazedeki endüstriyel uygulamalarda kullanılan büyük ebatlı açık dişli sistemlerinde mükemmel koruma ve performans sağlar.

Mobilgear OGL 007, düşük ve orta devirli açık dişlilerde ağır yükler için yarı-sıvı gres kullanmayı tercih eden orijinal ekipman üreticileri taleplerini ve müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Bu tip ürünlerden beklenen kritik talepler arasında ağır yükler altındaki dişliler arasında kalabilme, yüzey aşınma ve hasarlara karşı koruma sağlamaktır. Mobilgear OGL 007 yüksek yük/ düşük devir koşulları altında çalışan büyük ebatlı açık dişli sistemlerinde elasto-hidrodnamik (EHL) yağ filmi kalınlığına önemli ölçüde katkı sağlamak üzere araştırmacılarımız tarafından geliştirilmiş olan özel kalitede çok ince taneli grafit ile formüle edilmiştir. 


Kullanım Yerleri

Mobilgear OGL 007 aralarında aşağıda verilen endüstriyel uygulamaların da yer aldığı büyük ebatlı, düşük ve orta devirli, ağır yükler altındaki ağır hizmet dişlilerinde kullanılır:

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34