Mobil Polyrex Em Elektrik Motoru Yatak Gresi - 390 Gr

120,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobil Polyrex Em Elektrik Motoru Yatak Gresi - 390 Gr

Çok üstün kaliteli Mobil Polyrex EM Serisi gresler, elektrikli motorların yatakları için özel olarak formüle edilmiştir. Bu greslerin ileri teknoloji ürünü kalınlaştırıcı formülasyonu ve özel üretim teknikleri, geliştirilmiş yatak performansı ve koruması sunarak uzun motor ömrü sağlar. 

Kullanım Yerleri

Mobil Polyrex EM gresleri, elektrikli motorlarda kullanılan bilyalı ve makaralı rulmanların uzun ömürlü yağlanması için birçok başlıca rulman ve elektrikli motor üreticileri tarafından tavsiye edilmektedir.

Mobil Polyrex EM 103, ekipman üreticisinin daha koyu gres kıvamı isteyebileceği dikey monteli yataklar veya çok büyük motorlar ve düşük gürültü özelliklerinin ileri derecede önemli olmadığı uygulamalar için tavsiye edilir.

ASTM D 6158 metodolojisi kullanılarak, Mobil Polyrex EM greslerinin bir çok ExxonMobil lityum kompleks gresinin yanı sıra rakip markaların elektrikli motor mineral poliüre ürünleri ile de uyumlu olduğu gösterilmiştir. Gres uyumluluğu hakkındaki özel sorularınız için Mobil temsilcinizle temas kurunuz.

Bu greslerin en önemli uygulamaları arasında aşağıdakiler sayılabilir:

* Elektrikli motor yatakları
* Kanatlı fan yatakları
* Yüksek sıcaklıkta çalışan pompa yatakları
* Fabrikada doldurulan, ömür boyu kapalı bilyalı rulmanlar
* Düşük yağ ayrışmasının gerektiği yüksek sıcaklıklı ortamlarda çalışan bilyalı veya makaralı rulmanlar
* Polyrex EM gürültüye duyarlı ortamlarda çalışan bilyalı veya makaralı rulmanlar için de tavsiye edilir.


Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34