Mobil Velocite Oil No 4 - 20 L

1.250,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobil Velocite Oil No 4 - 20 L

Mobil Velocite Oil Serisi özel olarak takım tezgahlarında yüksek devirli millerin yağlanması amacıyla tasarlanmış üstün performanslı yağlardır. Bunlar uygun viskozite sınıfı seçildiğinde aynı zamanda bazı kritik hidrolik, merkezi yağlama sistemleri ve hava hatlarının yağlanması için de kullanılır. Bu yağlar özel olarak seçilmiş yüksek kaliteli, düşük viskoziteli baz yağlar ve oksidasyon, pas ve korozyona karşı iyi direnç sağlayan katıklar ile formüle edilmiştir. Bu yağların köpük oluşumuna karşı dirençleri çok iyidir ve sudan kolaylıkla ayrılırlar.

Özellikleri ve Faydaları

Mobil Velocite Oil Serisi hassas toleranslı yataklar için olağanüstü yağlama sağlayarak yatakların normal sıcaklıklarda çalışmasına ve günümüzdeki kritik takım tezgahlarının çoğunda gereken hassasiyetin sağlanmasına katkıda bulunurlar. Her ne kadar Mobil Velocite Oil Serisi iş mili yatakları için tasarlanmışsa da, bunlar uygun viskozite sınıfı seçilmesi koşuluyla aynı zamanda düşük basınçlı hidrolik ve sirkülasyon sistemleri için de kullanılabilirler. Bu özellik, stok maliyetinin azaltılmasına ve muhtemel yanlış ürün kullanımının önlenmesine imkan sağlar.

Kullanım Yerleri

* Yüksek devir ve dar toleransların söz konusu olduğu takım tezgahları ve ekipmanların yüksek devirli mil yatakları,
* Hassas taşlama tezgahları, tornalar, matkaplar ve kopya mekanizmaları
* Olağanüstü dar toleranslarla çalışan "sıfır tolerans" tipi mil yataklarında Velocite Oil No 3 önerilir
* Viskozite seçiminin boşluk ve mil devri arasındaki ilişkiye bağlı olarak belirlenebileceği daha geniş toleranslara sahip manşon tipi mil yataklarında
* Uygun viskoziteli yağ ile düşük basınçlı hidrolik sistemler
* Hava hattı yağlayıcıları (Mobil Velocite Oil No. 10)
* Teleskoplar, laboratuar donanımları, vs. gibi bazı hassas cihazlar

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34

Sepetim"

Sepetiniz Boş

"