Shell Alvania WR 2 - 20 Kg

1.400,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Shell Alvania WR 2 - 20 Kg

Dünyanın bir numaralı gres markasından beklenen maksimum performansı kullanıcılarına sunar. Lityum sabunlu olan bu üründe yüksek viskozite indeksli baz
yağlar, kurşun içermeyen yüksek basınç  katıkları ve diğer yüksek nitelikli katıkların optimum performansı verecek şekilde harmanlanması ile oluşmuştur. Shell Alvania WR 2 gresleri demir çelik, madencilik, inşaat vb. sektörlerde yatak ve rulmanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
PERFORMANS ÖZELLİKLERİ
• Olağanüstü yük taşıma kapasitesi: Shell Alvania WR 2 sahip olduğu özel  katıkları sayesinde ağır ve şok yükler altında dahi gerekli yağ filmini problemsiz sekilde oluşturur.
• Üstün mekanik kararlılık: Kurşun içeren Alvania formülasyonuna göre mevcut ürünün kararlılığı çok daha yüksektir. Özellikle titreşimiz söz konusu olduğu çalışma şartlarında mekanik kararlılığının iyi olması gresin yumuşamasını ve sistemden akmasını sağlar.
• Suya karşı direnci: Shell Alvania WR 2’nin yeni formülasyonu kurşun içeren eski versiyonuna göre suya karşı çok daha dayanıklıdır.
• Oksidasyon kararlılığı: Özel seçilmiş baz yağı sayesinde mükemmel oksidasyon kararlılığına sahiptir. Stok esnasında kararlılığını korur. Yüksek sıcaklıklarda sertleşmez ve rulmanda kalıntı bırakmaz.
• Korozyona karşı mükemmel koruma: Shell Alvania WR 2
yüzeye tutunma özelliği çok yüksektir. Bu sayede suyun varlığında dahi
rulmanları korozyona karşı korur.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34