Gizlilik İlkeleri

Yağ Market, site kullanıcılarının www.yagmarket.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler: ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresinden oluşmaktadır.

Yağ Market, kullanıcılarının kişisel bilgilerini müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak maksadıyla kullanabilecektir.

Yağ Market, kullanıcılarının kişisel bilgilerini özel ve gizli tutmayı, üçüncü bir kişinin öğrenmesini engellemek için gerekli tedbirleri almayı taahhüt etmektedir.

Yağ Market gerekli güvenlik önlemlerini almasına rağmen, www.yagmarket.com sitesine ve sisteme yapılan hacking vb saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi, üçüncü kişilerin eline geçmesi durumlarında, Yağ Market ‘ in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Yağ Market, site kullanıcılarının bilgilerini, Cookie kullanarak elde edebilir. Ancak kullanıcılar dilediklerinde Cookie dosyasını engelleyebilecek şekilde tarayıcılarında gerekli ayarlamaları yapabilirler.

Yağ Market, burada yayınlanan Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman www.yagmarket.com isimli sitesinde yayınlamak şartıyla tek taraflı olarak değiştirebilir. Yağ Market ‘ in değişiklik yaptığı yeni Gizlilik Politikası hükümleri, www.yagmarket.com isimli sitesinde yayına verildiği tarihte yürürlülüğe girer.

 

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34