Yağ Katkıları

Yağ Katkıları

Araç sahipleri, motor performansını artırmak, yakıt verimliliğini optimize etmek ve motor ömrünü uzatmak amacıyla çeşitli önlemler almak istemekte ve bu bağlamda da motor yağ katkıları devreye girmektedir.

Motor yağları, içten yanmalı motorlarda sürtünmeyi azaltmak, aşınmayı önlemek, sıcaklık kontrolünü sağlamak ve motoru temiz tutmak gibi önemli görevlere sahiptir. Ancak bazen standart motor yağları bu görevleri tam anlamıyla yerine getirememektedir.

Yağ katkıları ise motor yağlarının özelliklerini geliştirerek veya özel katkı maddeleri ekleyerek motor performansını artırmayı amaçlamaktadır. Genellikle anti-aşınma maddeleri, viskozite artırıcılar, temizleme ajanları ve antioksidanlar gibi özel bileşenleri içeren bu katkılar pek çok türe sahiptir.

Yağ katkıları, araç sahiplerinin motorlarından en iyi performansı alabilmeleri için tasarlanan özel formülasyonlar sunmaktadır.  Performansı artırmak, yakıt ekonomisi ve emisyon kontrolü sağlamak, aşınma ve koruma sağlamak gibi çeşitli amaçları yerine getirebilmek için özel katkılar bulunmaktadır.


Motor Yağı Katkısı İşe Yarar Mı?

Motor yağı katkısı işe yarar mı? Sorusuna yanıt olarak; Motor yağı katkıları, araç sahiplerinin motor performansını iyileştirmek, yakıt verimliliğini artırmak ve motoru korumak gibi pek çok önemli görevi yerine getirebilmekte yani oldukça yararlı olabilmektedir.

Motor yağı katkılarının etkinliği, kullanılan ürünün kalitesine ve motorun ihtiyacına bağlı olarak değişmektedir. Bazı araç sahipleri bu tür katkıların motor performansını artırdığını ve yakıt tasarrufu sağladığını bildirirken diğerleri etkilerin minimal olduğunu düşünmektedir.

Önemli olan, kullanılan ürünün kalitesi, aracın özellikleri ve üretici talimatlarına uygunluktur.


En İyi Motor Yağı Katkısı

Piyasada birçok farklı marka ve türde motor yağı katkısı bulunmaktadır. Ancak en iyi motor yağı katkısı için doğru satış platformu tercihi de oldukça önemlidir. Yağ Market, hem piyasadaki en önemli markaları ve en kaliteli katkı ürünlerini sunarken hem de güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Özellikle sahip olduğu zengin çeşitlilik sayesinde kişilerin araçları ve amaçları için en doğru motor yağı katkısını bulabilmesini, böylece en etkili şekilde bu katkılardan verim alabilmesini sağlamaktadır. Yağ Market’te bulabileceğiniz en iyi motor yağı katkıları arasında şunlar bulunmaktadır.

·         Liqui Moly ATF Otomatik Şanzıman Katkısı (5135) - 250 Ml

·         Liqui Moly Ceratec - Seramik Bazlı Motor Onarıcı (7181) - 300 Ml

·         Liqui Moly Duman Önleyici Yağ Katkısı (2122) - 300 Ml

·         Liqui Moly Engine Flush Motor İçi Temizleyici (2657) - 300 Ml

·         Liqui Moly Gear Protect Full Sentetik Şanzıman Koruyucu (1007) - 80 Ml

·         Liqui Moly Motor İçi Temizleyici (1019) - 500 Ml

·         Liqui Moly Motor Protect Sentetik Motor Koruma Yağ Katkısı (1018) - 500 Ml

·         Liqui Moly Motor Yağı Sızıntı Önleyici (1005) - 300 Ml

·         Liqui Moly Oil Additiv MoS2 Motor Koruyucu Yağ Katkısı (1012) - 200 Ml

·         Liqui Moly Şanzıman Yağ Sızıntı Önleyici (1042) - 50 Ml

·         Liqui Moly Subap Lifter Yağ Katkısı (1009) - 300 Ml

·         Liqui Moly Yağ Bakım Katkısı (2180) - 300 Ml

·         Liqui Moly Yağ Viskozite Düzenleyici (1017) - 300 Ml

·         Speedol Economizer Motor Koruyucu Yağ Katkısı - 400 Ml

·         Super Lube 200/220 Motosiklet Motor Bakımı 4 Oz Güçlendirici

·         Wynns Motor Onarıcı Yağ Katkısı - 400 Ml


Motor Koruyucu Yağ Ne İşe Yarar?

Motor koruyucu yağlar, içten yanmalı motorlardaki parçaların aşınma, oksidasyon ve korozyona karşı koruma sağlamak üzere formüle edilmiş özel yağlardır. Geleneksel motor yağlarının özelliklerini geliştirmekte ve motorun daha uzun ömürlü daha düşük sürtünmeye ve daha iyi performansa sahip olmasını sağlamaktadır.

Motor koruyucu yağ ne işe yarar? Sorusuna yanıt olarak; Motor koruyucu yağların sağladığı ana avantajlar şunlardır:

•  Anti-Aşınma Özellikleri

•  Oksidasyon Direnci

•  Temizleme ve Tortu Kontrolü

•  Yüksek Sıcaklık Dayanıklılığı

•  Korozyon Önleme

•  Yakıt Ekonomisi


Madeni Yağ Katkıları

Madeni yağ katkıları, genellikle anti-aşınma maddeleri, temizleme ajanları, viskozite düzenleyicileri ve antioksidanlar gibi özel bileşenleri içeren formülasyonlardır. Motor yağının performansını artırmak, sürtünmeyi azaltmak, temizliği sağlamak ve genel motor korumasını artırmak için kullanılmaktadır.


Yağ Katkıları Fiyatları

Yağ Market, yağ katkıları fiyatları için kişilerin en doğru tercihlerinden biri olmayı başarmaktadır. Hem zengin çeşitlilik hem de piyasaya göre çok uygun fiyatlar sunan Yağ Market ile aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz birbirinden farklı yağ katkısına en güvenilir markalar ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Sırala:
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34