Yakıt Katkıları

Yakıt Katkıları

Günümüzde otomobiller, endüstriyel makineler ve diğer taşıtlar için kullanılan yakıtların kalitesi, performansı doğrudan etkileyen bir faktördür. Yakıtların içerdiği kimyasal bileşenler, motor verimliliği, emisyonlar ve genel performans üzerinde önemli bir rol oynamaktadır.

Yakıtların performansını artırmak ve aynı zamanda daha ekonomik olmasını sağlamak gibi daha pek çok önemli amaçla yakıtlara eklenerek bu yakıtların içeriğini zenginleştirebilen yakıt katkıları bulunmaktadır.

Yakıtlara eklenen bu özel bileşenler için Yağ Market, farklı marka ve çeşitlerle zengin bir içerik sunarak müşterilerinin farklı yakıt türlerinde güvenle kullanabileceği kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır.


Yakıt Katkısı Ne İşe Yarar?

Yakıt katkıları, yakıtlara eklenen özel bileşenlerdir ve motorlu taşıtların, endüstriyel makinelerin veya diğer yakıt kullanan sistemlerin performansını artırmak, yakıt ekonomisini optimize etmek ve egzoz emisyonlarını azaltmak amacıyla kullanılmaktadır.

Yakıt katkıları çeşitli özelliklere sahip olabilmekte ve bu sayede farklı işlevlere hizmet edebilmektedir. Yakıt katkısı ne işe yarar? Sorusuna yanıt olarak;  Yakıt katkılarının işlevleri arasında şunlar yer almaktadır.

•  Temizlik ve Koruma

•  Performans Artırma

•  Yakıt Ekonomisi ve Tasarruf

•  Çevresel Etkilerin Azaltılması

•  Soğuk Hava Performansı

•  Yakıtın Depolama Stabilitesi

Yakıt katkıları genellikle kullanıcıların ve endüstrinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmekte ve kullanıldıkları alanlarda çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Ancak her bir katkı maddesinin önerilen dozajlarda ve uygun koşullarda kullanılması önemlidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir.


Benzin Katkısı Faydalı Mı?

Benzin yakıtı için özel olarak formüle edilmiş benzin yakıt katkıları bulunmakta ve bu katkılar günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Benzin katkısı faydalı mı? Sorusu ise pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Benzin katkıları pek çok konuda faydalı olabilmektedir.  Deterjan içeren benzin katkıları, enjektörlerde, yanma odasında ve valf sistemlerinde biriken kir, tortu ve depozitleri temizleyebilmektedir.

Yüksek oktanlı benzin katkıları ise daha yüksek oktanlı bir yakıt sağlamaktadır. Bu da motorun daha etkili ve verimli çalışmasına katkıda bulunabilmektedir. Bazı benzin katkıları, yakıtın daha iyi yanmasını sağlayarak yakıt ekonomisini artırmakta ve motor performansını optimize etmektedir.

Bazı katkılar ise metal parçalarda korozyonu önleyebilmekte ve parçaların daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olabilmektedir. Aynı zamanda yağlama özellikleriyle parçalar arasındaki sürtünmeyi azaltabilmektedir.


En İyi Yakıt Katkı Maddeleri

Yağ Market, piyasadaki en iyi yakıt katkı maddeleri ile oldukça kapsamlı bir hizmet vermektedir. Kişiler dizel, benzin veya nano gibi çeşitli yakıtlar ve amaçlar için önde gelen çeşitli markaların özel formüllerle üretilen yakıt katkısı ürünlerine uygun fiyatlarla ve güvenle sahip olabilmektedir.

Özellikle pek çok kişi en iyi dizel katkı maddesi ve benzin katkı maddesi ürünlerini araştırmakta ve aramaktadır. Yağ Market ise pek çok farklı yakıt için çeşitli boyut ve özelliklerde seçenekler sunmaktadır. Platformda yer alan yakıt katkı ürünleri arasında şunlar bulunmaktadır.

·         GetrushRace Ethanol Fuel T98 98% Blend - 5 Galon

·         Liqui Moly Benzin Kurşun Katkısı (1010) - 250 Ml

·         Liqui Moly Benzinli Enjektör Temizleyici (5110) - 300 Ml

·         Liqui Moly Diesel Spülung Enjektör ve Yanma Odası Temizleyici (5170) - 500 Ml

·         Liqui Moly Dizel Duman Önleyici Katkı (5180) - 150 Ml

·         Liqui Moly Dizel Partikül Filtresi Durulama Sıvısı (5171) - 500 Ml

·         Liqui Moly Dizel Partikül Filtresi Koruyucu (5148) - 250 Ml

·         Liqui Moly Dizel Yakıt Katkısı Sistem Temizleyici (5139) - 250 Ml

·         Liqui Moly Dizel Yakıt Mazot Antifrizi Konsantre (5131) - 1 L

·         Liqui Moly Jet Clean Diesel Yakıt System Temizleyici (5156) - 500 Ml

·         Liqui Moly Octane Plus Yakıt Kalite Arttırıcı (8351) - 150 Ml

·         Liqui Moly Speed Tec Diesel Katkısı (3722) - 250 Ml

·         Liqui Moly Super Diesel Katkısı (5120) - 250 Ml

·         Racefuel Metanol - 3 L

·         Racefuel Toluen/Touol - 5 L


Yakıt Katkısı Fiyatları

Yağ Market, en uygun yakıt katkısı fiyatları ile müşterilerinin piyasadaki en uygun fiyatlarla en geniş çeşitliliği bulabilmesini ve ihtiyacı olan yakıt katkısını güvenle satın alabilmesini sağlamaktadır. Tercih edilen marka, katkı tipi ve boyutuna göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Ancak kişiler 160 TL ile 6.800 TL arasında geniş bir fiyat skalasında bütçe ve ihtiyacına en uygun ürünü satın alabilmektedir. Dizel ve benzin katkı maddesi fiyatları Yağ Market’te her zaman ucuzdur.


Yakıt Katkısı Satın Al

Yakıtlarının performansını artıracak ve hem yakıta hem de kullanıldığı alana katkılar sağlayacak kaliteli bir yakıt katkısı arayan kişiler, yakıt katkısı satın al için Yağ Market’i tercih ederek kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayabilmektedir.

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)

Sırala:
Racefuel Metanol - 3 L
Racefuel Metanol - 5 L
Racefuel Toluen/Touol - 3 L
Racefuel Toluen/Touol - 5 L
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34