• GetrushRace Ethanol Fuel T98 98 Blend - 5 Galon

GetrushRace Ethanol Fuel T98 98% Blend - 5 Galon

2.400,00 ₺

Çok Al Az Öde

Minimum Adet Birim Fiyatı İndirim Oranı
5 + 2.250,00 ₺ -6.25%
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

GetrushRace Ethanol Fuel T98 98% Blend - 5 Galon


ÜRÜN TANIMI

Etanol, motor performansını artırmaya yardımcı olan, doğal olarak yüksek oktanlı bir yakıttır. Daha yüksek oktan içeriği, motorların daha fazla beygir gücü ve hız oluşturmasına yardımcı olur ve ayrıca daha yakıt tasarruflu motorların tasarımına izin verir. Etanol daha temiz yanan bir yakıttır ve bir motorda hava ve yakıt karışımı doğru olduğunda, daha temiz bir yanma her damla yakıttan maksimum güç üretecektir. Bu daha temiz yanma aynı zamanda egzoz egzozunun daha az karbon monoksit ve hidrokarbon - zararlı toksinler ve sera gazı emisyonları içereceği anlamına gelir. Etanol ayrıca motor bileşenlerini daha temiz tutarak ve bir miktar suyu güvenli bir şekilde emip yakıtı kuru tutarak motorda daha az aşınmayı ve nemi teşvik eder.

Amerikalı Etanol ortakları etanolü yalnızca yarış pistinde, drift rotasında veya açık deniz motorlu teknelerde kazanan performans sağladığı için değil, aynı zamanda biyoyakıtların çevreye, ülkemize ve her yerde ailelere fayda sağlayan akıllı bir seçim olduğunu bildikleri için kullanıyor ve destekliyorlar.

Etanol, karbon emisyonlarını ortalama yüzde 43 oranında azaltır ve etanol üretimi ve kullanımının sera gazı emisyonlarını her yıl 110 milyon metrik ton azaltacağı tahmin edilmektedir! Aynı zamanda benzindeki kanser, duman ve yeraltı suyu kirliliği gibi şeylere neden olduğu bilinen zararlı kanserojenleri ve toksinleri de ortadan kaldırır. Bitki atıkları, odun ve çimen gibi şeylerden biyoyakıt oluşturan selülozik biyoyakıt üretiminde şaşırtıcı ilerlemeler kaydediliyor ve bu da daha da büyük çevresel faydalar için potansiyeli temsil ediyor. Etanol gibi biyoyakıtlar soluduğumuz havayı temizliyor ve her gün daha sağlıklı bir çevre sağlıyor.

Etanol ayrıca sürücülerin yakıttan tasarruf etmesine yardımcı olur ve tüketicinin seçimini ve pompada rekabeti teşvik eder. E15, yüzde 15 Amerikan etanolü ile harmanlanmış yakıt, sürücülere galon başına 0,10 dolara kadar tasarruf sağlayabilir.

Bu arada, etanol burada Amerika Birleşik Devletleri'nde üretiliyor ve Amerika'nın kalbini güçlendirip canlandırdı. Her kamyon dolusu Amerikan etanolü, 60 varilden fazla ithal petrolün yerine geçer ve ülke olarak enerji bağımsızlığımızı geliştirir.

Biyoyakıtların pek çok faydası hakkında çok sayıda bilgi var. Bir dahaki sefere arabanızı doldurmanız gerektiğinde, deponuza ne koymak istediğinizi ve bu seçimin ne anlama geldiğini düşünmenizi öneririz. Sadece E15 veya diğer yüksek karışımları seçmek gibi küçük bir yaşam tarzı değişikliği yaparak, daha fazla oktan elde edebilir, daha sağlıklı bir ortam sağlayabilir ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Size en yakın E15 veya E85 istasyonunu Türkiye'de www.yagmarket.com da ! 

Ralli, Tepe Tırmanışı, Pist, Kart Cross araçları için maksimum güç ve tork üretmek üzere düzenlendi. Bu yakıt, benzer bir rakip yakıtla karşılaştırıldığında ekstra güç ve tork sunar.

GetrushRacing yakıtı çok yönlü bir yakıttır ve FIA teknik düzenlemelerine uyarken ekstra performans gerektiren veya isteyen herhangi bir uygulamada kullanılabilir.

GetrushRacingFuel, Yarış rekabeti yakıtından beklenen güvenilirliği ve gücü sunar. https://getrushracing.com

Muadil Ürünler

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34