• Birkosit Yüksek Sıcaklık ve Basınç Sızdırmazlık Macunu - 1 Kg

Birkosit Yüksek Sıcaklık ve Basınç Sızdırmazlık Macunu - 1 Kg

12.000,00 ₺

Çok Al Az Öde

Minimum Adet Birim Fiyatı İndirim Oranı
3 + 11.500,00 ₺ -4.17%
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Birkosit Yüksek Sıcaklık ve Basınç Sızdırmazlık Macunu - 1 Kg

ÜRÜN TANIMI
BIRKOSIT UD ® yerde yüksek talepleri sıcaklık sızdırmazlık koşullarını kalitesi ve düz bir sızdırmazlık yüzeyleri (ekleme yerleri) ile eş zamanlı olarak baskı ile yerleştirilir uygulamalar için sanayi ile ilgili olarak, bir macun-benzeri bir bileşenli dolgu malzemesidir. Bu metalik bileşikler mühürleme için özellikle geçerlidir, buhar türbini ve gaz türbin, kompresör, jeneratör, genişleticiler, pompalar, kaplamalar, flanş, vs.

SICAKLIK DİRENCİ
BIRKOSIT UD ® sıcaklıklarda sıcak buhar ve sıcak hava, sıcak ve soğuk su, hafif yakıt yağları ve madeni yağlar, hem de karşı petrol ve doğal gaz için kadar 900°C dayanıklıdır.

BASINÇ DAYANIMI
Sızdırmazlık yüzeyleri ve en bağlantılarına yapışkanlık da bir basınçta o kadar yüksektir ki 250 bar tamamen kendisine ait sızdırmazlık sağlanır. sızdırmazlık halkaları olmadan flanş için, basınç dayanımı olan 450 bara kadar dişli bağlantıları ile, 550 bar'a kadar teminat.

RAF ÖMRÜ
Kullanımı ve ürün alanı bakım döngüleri gözetilmesi normal koşullar altında su buharı ve gaz türbinleri gibi, yukarıda sözü edilen uygulama alanlarında, biz işlenmiş conta yüzeyleri (alın eklem) için ürünün raf ömrü garanti 10 yıllık.

UYGULAMA ALANLARI
BIRKOSIT UD ® tüm yüzey boyutları kapatılması için uygundur. sızdırmazlık yüzeylerinin yüzey kalitesi öğütülmüş yüzeyleri karşılık gelen ve 1.2 mikron Ra = 0.8 mikronluk bir üretim doğrulukla yüzeyleri kazındı. bu sızdırmaz yüzeyler zarar ≤ 0.2 mm kadar olan BIRKOSIT Lute ® dengeli. bireysel seçici güçlü hasar dengelenmesi için ≥ 0.2 mm ile 1.0 mm , ürün bakınız temel DOLDURMA ® , DOLUM 1000 ® ve  DOLDURMA 2000 ®

İŞLEME YÖNERGESİ
Bir fırça ya da spatula ile BIRKOSIT UD ® kuru sızdırmazlık yüzeylerinin her iki tarafına birden tatbik. tabaka kalınlığı uygulanacak 0.2 mm ile 0.3 mm . ürün hemen yüklenir ! Bu, esnek ve elastik kalır olmasa bile saat sonra kıvamını değiştirir, tedavi etmez. Bu nedenle, aynı zamanda işlem ayrılık için uygundur. Renk kırmızımsı kahverengidir. çeşitliliklerimizi oda sıcaklığına kutu veya haşlanmış keten tohumu yağı (AIS B020) onda biri bir ek ısıtma sürülebilir bir ürün yapar.

DEPOLAMA
1 kg kutular içinde ambalajlanmış. Uygun depolama ile olan BIRKOSIT Lute ® tenekede 5 yıl dayanıklı değişmeden kaliteden ve işlemede esnek. kutu kısmi ayrılmasından sonra doğru yeniden kapatılır.  Ürün Bilgi Formu 01.12.2012 durun.
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34