• Castrol Aircol SN 68 - 20 L

Castrol Aircol SN 68 - 20 L

4.330,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Aircol SN 68 - 20 L


Sentetik Hava Kompresör Yağı

Castrol Aircol SN serisi, yüksek kaliteli sentetik diester bazyağlar ve üstün katık teknolojisi kullanılarak üretilen bir sentetik hava kompresör yağı serisidir.


KULLANILDIĞI YERLER
Castrol Aircol SN serisi, yüksek sıkıştırma oranlarında ve yüksek hava çıkış sıcaklıklarında çalışan, vidalı, paletli ve pistonlu hava kompresörlerinde yaşanan ağır işletim koşullarıyla başa çıkacak şekilde geliştirilmiştir. Bu koşullarda çalışan mineral yağlarla karşılaştırıldıklarında Aircol SN serisi, çok daha yüksek oksidasyon dirençleri sayesinde, çok daha düşük kurumlanma eğilimi ve daha uzun yağ ömrü sunmaktadır. Pistonlu kompresörlerde Aircol SN serisi, mineral yağların sekiz katına varan hizmet ömrüne sahip olabilmektedir.


KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- Daha üstün oksidasyon kararlılığına sahiptir.
- Daha iyi yağlama özelliği ve film dayanımı vardır.
- Mükemmel aşınma önleyicilik özelliğine sahiptir.
- Mükemmel yüksek sıcaklık performansı gösterir.
- Daha az bakım, daha uzun yağ ömrü ve daha temiz çalışma sağlar. Kurum oluşumunu en az seviyeye indirir ve valf ömrünü uzatır.
- Silindir çeperlerine ve piston segmanlarına yönelik besleme oranının azaltılabilmesine olanak sağlaması sayesinde, aşınma oranlarını artırmadan yağ tüketimini azaltmaktadır. Daha az yağlayıcı kullanıldığından basınçlı havanın da kalitesi yükselir.
- Tüm hareketli parçalar üzerinde daha az aşınma gerçekleşmesi ile kompresörün hizmet dışı kalma süresini kısaltır, makine ömrünü uzatır ve bakım gereksinimini azaltır. Böylelikle maliyetlerin önemli ölçüde azalmasını sağlar.
- Çalışma aralığının genişliği sayesinde Aircol SN serisi yağları geleneksel mineral yağlara göre büyük üstünlük sağlamaktadır. Kendiliğinden tutuşma sıcaklığının yüksek oluşu, akış yönündeki yangın ve patlama olasılıklarını azaltarak güvenlik düzeyini yükseltmektedir.


PERFORMANS SEVİYELERİ
Hamworthy
Compair Broomwade

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34