• Castrol Hyspin AWS 32 - 18 L

Castrol Hyspin AWS 32 - 18 L

1.435,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Hyspin AWS 32 - 18 L


ÜRÜN TANIMI

Castrol Hyspin AWS hidrolik yağı aralığı anti içeren düşük çinko ile Yüksek saflıktaki mineral yağ dayanır Sistemi-giyerler.


UYGULAMA
Hyspin AWS özel kullanarak iyi bir anti-aşınma ve termal stabilite performansı sağlamak üzere formüle edilmiştir en yeni katık teknolojisi. Yüksek kaliteli baz ile katkı dikkatli karışımı olduğunu Hyspin sağlar AWS çamur üretmek için en az bir eğilim gösteren kalırken, mükemmel hidrolitik dengeye sahiptir ve oksidasyon ve mevduat. Buna ek olarak, Hyspin AWS bulundu Demirli ve sarı metal bileşenleri korozyon koruması sağlar bir hidrolik sistem içinde.Bu aralık, aşınmaya karşı koruma gerektiren endüstriyel hidrolik sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda uygun olan gibi yüksek oksidasyon stabilitesi ve performansı yağlama yağları gerekli olan diğer görevleri için hafif yüklü dişliler, değişken hız birimleri ve rulmanlar. Hyspin AWS aralığı, genellikle statik ve dinamik sızdırmazlık için kullanılan elastomer malzeme ile tam uyumlu nitril, silikon ve florinlenmiş (örneğin Viton) polimerler gibi.


PERFORMANS SEVİYELERİ

Hyspin AWS aşağıdaki şekilde sınıflandırılır:
DIN 51502 sınıflandırması - HLP
ISO 6743/4 - Hidrolik Yağlar Tip HM
Hyspin AWS notlarının gereksinimleri (uygun viskozite sınıfı için) karşılamak:
DIN 51524 Bölüm 2
Cincinnati Lamb (Milacron) P 68-69-70
Denison (Parker Hannafin) HF-0
US Steel 126 & 127
Eaton (eski Vickers) I-286-S & M-2950-S
Bosch Rexroth RE90220


AVANTAJLARI

•  İyi termal ve oksidasyon kararlılığı daha uzun kullanım ömrü, yağ maliyetlerinin azaltılması ve yol minimize tortu oluşumuna temiz bir sistem verir.
•  Mükemmel aşınma performansı aşınmaya karşı koruma sağlar ve programsız gelen aksaklık süresini azaltır bakım.
•  İyi filtre özellikleri (su varlığında da dahil olmak üzere) elde edilmesi için maliyet tasarrufu sağlar filtre ömrü ve daha az bakım artmıştır.
•  Mükemmel su ayırma ve hidrolitik kararlılık uzamış yağlayıcı ile zaman aşağı azaltılmış anlamına gelir yaşam ve artan ekipman güvenilirliği.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34