• Castrol Inertox Heavy - 5 Kg

Castrol Inertox Heavy - 5 Kg

12.255,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz
Castrol Inertox Heavy - 5 Kg

Ağır kimyasal ve termal Castrol aralığında en istikrarlı yağlayıcı bir ÜRÜNDÜR. Gelişmiş formüle sahip bir sentetik sıvı ve ısı kararlı olan bir sabun olmayan baz ile kalın ve bir ile güçlendirilmiş, katkı maddeleri ve olağanüstü aşınmaya karşı koruma için geliştirilmiş bir üründür. Son derece uzun yağlama aralıkları ile rulmanlar ve kayar malzemeler için:  film germe makinaları  gergef tekstil için çerçeveler  seramik sektöründe fırın arabaları  Rulmanları ve sürgülü yüksek sıcaklık yağlanması için. Zorlu çevre koşulları altında.  Merkezi yağlama sistemleri Pompalanabilir.  Sıcaklık uygulama aralığı: -25 ° C +260 ° C (yüksek çalışma sıcaklıklarında yeterli havalandırma olmalıdır sağlanmalıdır!)

Kullanım Şartları 
CASTROL INERTOX HAFİF, ORTA, ORTA 150 ve AĞIR diğer yağlar ile karışık olmamalıdır. Örneğin iyice yağlama yüzeylerini temizleyin uygulanmasından önce petrol eteri.

Avantajları 
Mükemmel termal stabilite. 
Yüksek aşınma koruma ve yük taşıma kapasitesi iyi. 
İyi korozyon koruması. 
Yanmaz. 

CASTROL INERTOX ORTA oksijen parçaları uygulama için onaylanmıştır. 
CASTROL INERTOX ORTA ve INERTOX ORTA 150 gaz cihazları için (DVGW) onaylı 
Dayanıklı için: 
Sıcak ve soğuk su, yağlar, yağ-içinde-su emülsiyonları. 
İnorganik ve organik asitler ve alkali çözeltiler. 
Hidrokarbon bazlı solventler, örn nafta, benzen, toluol, parafin vs Klorlanmış hidrokarbon bazlı solventler, örn trikloretilen (TRI), perkloroetilen (PER), diklorometan (metilen klorür) vs. Alkoller, ketonlar (aseton), halojenler.  Radyoaktif radyasyon (gamma ışınları)
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34