• Castrol Optitemp HT 2 EP - 5 Kg

Castrol Optitemp HT 2 EP - 5 Kg

2.020,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Optitemp HT 2 EP - 5 Kg


Yüksek Sıcaklıkta Uzun Süreli Yağlama Gresler

ÜRÜN TANIMI
Castrol Optitemp ™ HT 2 ve HT 2 EP yüksek performanslı olan haddeleme ve sürgülü uzun vadeli yağlanması için gres yüksek çalışma sıcaklıklarında yanı sıra normal veya orta yatak basınçlarda rulmanlar. Optitemp HT 2 renkli ışık. Optitemp HT 2 EP nedeniyle içerdiği molibden disülfit için karanlık bir renge sahiptir. Bu da yüksek özellikleri yük taşıma kapasitesi ve iyi acil çalışma özellikleri.

UYGULAMA
Tekstil, ahşap, plastik ve gıda fan yatakları gibi termal yüklenen yuvarlanma ve kayma rulmanlar için sanayi gibi otomotiv endüstrisinin soba fırınlar. buharla ısıtılan kalender veya kurutma silindir yataklar için. Yüksek sıcaklıklarda labirent contaları yağ sızdırmazlık olarak. hafif asidik veya alkali ortamlarda uygulama için. Optitemp HT 2 EP özellikle artan yük veya maruz sürtünme noktaları için uygundur zaman özel acil çalışan özellikler gereklidir.

AVANTAJLAR
OPTITEC® - OPTIMOL teknolojisi. yüksek yük aralığında optimum aşınma koruması. Son derece iyi yük taşıma kapasitesi. Özellikle yaşlanma ve ısıya dayanıklı. Yapısal kararlı. Soğuk ve sıcak suya dayanıklıdır, alkali ve asitlere sınırlı direnç. Mükemmel korozyon koruması. merkezi yağlama sistemleri pompalanabilir. Sıcaklık uygulama aralığı: - 20 ° C / - 4 ° F ile + 160 ° C / + 320 ° F. ömür boyu yağlama yatakların sıcaklık durumunda ve + 150 ° C / + 302 ° C, normal koşullar altında aşılmamalıdır. yüksek sıcaklıklarda kısa süreli çalışma mümkündür - Teknik servisine başvurunuz.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34