• Castrol Spheerol SX 2 - 18 Kg

Castrol Spheerol SX 2 - 18 Kg

10.705,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Spheerol SX 2 - 18 Kg


Kalsiyum Kompleksi Gres


ÜRÜN TANIMI
Spheerol SX2 deniz ortamında yaşanan agresif koşullarında üstün performans avantajları sağlayan karmaşık bir kalsiyum sülfonat gres yağıdır.


UYGULAMALAR
Spheerol SX 2 lubricants pecifically usually in deniz environments. Spheerol SX 2 en dergisi Yataklar, deniz güverte ekipmanları kullanılan halat and open dişliler ve can için uygundur bulundu geliştirilmiş yağlama ve protection for rulmanlar, halatlar ve açık dişliler sağlamak için geliştirilen bir gerçek çok amaçlı gemi makine olduğunu considered for rulo, top ve genellikle motor room equipment kullanılan iğne yatakları, olabilir. Tel halatlar için sağlanan mükemmel koruma ek olarak and open dişliler, Spheerol SX 2 de korumak ve uygun menteşe, gergi, vidalar, yağlayacaktır çok geniş bir ekipman range of güverte üzerinde kullanım için uygun olan bir gres, etc. For çok amaçlı uygulamalar yol açar with Spheerol SX 2 kullanılabilir. Alternatif olarak, geleneksel uygulama yöntemleri halat ve açık dişliler için kullanılan can be. ("Ek Bilgi" de bakınız).


ÖZELLİKLERİ

•  Yüksek damlama noktası korozyona karşı mükemmel koruma • Deniz suyu • Yüksek direnç yıkayın • Güçlü yapışma yüzeyleri hiçbir ağır metal ya da zararlı bileşenler içeren solvent içermeyen

•  Bir yağlayıcı.... Olumsuz iklim koşullarında kapsamlı değerlendirme gerçek bir multipurpose ships makine yağlayıcı olarak Spheerol SX 2 confirmed the üstün niteliklere sahiptir. Yeniden lubrication are arasındaki Hizmet aralıklarla koruyucu bakım için harcanan zamanı azaltarak, uzatılabilir.


BAKIM VE TAŞIMA
Deriyle uzun süreli veya tekrarlı temastan kaçının. Thoroughly after işleme yıkayın. Bakım gres sadece ince bir film tabakası potansiyel çevresinin kirlenmesine yol açabilecek excessive greasing olarak halat dış yüzeylerine is applied sağlamak için alınmalıdır.


AMBALAJ VE DEPOLAMA
Tüm paketler kapağın altında muhafaza edilmelidir. Dışında storage is kaçınılmaz davul su ve davul işaretler obliterasyonu olası girmesini önlemek için yatay olarak yerleştirilmelidir nerede. Ürünler 60 koşulları or freezing sıcak güneşe maruz ° C üzerinde muhafaza edilmemelidir.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34