• Castrol Techniclean S-RP - 20 L

Castrol Techniclean S-RP - 20 L

1.730,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Techniclean S-RP - 20 L


Çözünür Yağ Bazlı Emülsiyon Temizleyici


ÜRÜN TANIMI

Castrol Techniclean ™ S RP film içeren, düşük viskoziteli mineral yağı göre hafif alkali bir emülsiyon temizleyici olduğu katkı maddeleri ve birleştirme maddeleri oluşturur. Ürün kullanımdan önce su ile sulandırılan bir konsantre olarak verilir.


UYGULAMA

Techniclean S-RP, özellikle temizlik ve üstün korozyon koruma yararlarını birleştirmek için tasarlanmıştır, endüstriyel püskürtme ve sel yıkama makineleri çok sayıda kullanım için uygun. Ürün ultra ince, yağlı bir film bırakır Su fazının buharlaştırılmasından sonra metal yüzeyler üzerinde. Techniclean S-RP çözünür ve hafif düzgün kesme kaldırır yağlar, yağlama yağları, talaş ve genel kir. Ayrıca yağ alındıktan sağlar döküntü yağı bir miktar reddeder uzun bir banyo ömrü sağlamak için ayakta. Techniclean S-RP demirli metal temizliği, bunu uygun kısa vadeli pas koruma sağlayan metal yüzeyde yağlı bir tabaka bırakır.


KULLANIM KOŞULLARI

Konsantrasyon Aralığı:% 10 Sıcaklık Aralığı: 40 - 70 ° C Sprey Basıncı: 20 bar / 300 psi kadar Kullanım optimum şartlar ayrıntılı başvuru koşulları ve miktarı ve niteliğine bağlı olarak vardır Toprak kaldırılıyor.


AVANTAJLARI

Metal yüzey üzerinde yağlı, üstün performanslı korozyon önleyici tabaka bırakır - hurda oranını en aza indirir üretkenliğini artırır Mükemmel biyo uzun banyo ömrü destekler - bakım ve bertaraf maliyetini düşürür Düşük 40ºC üzerinde köpüren - ekonomik, enerji maliyetini düşürür Çoklu metal bileşenlerinin-arası operasyonel ve son yıkama için uygundur - olası ürün ve süreç sağlar sağlamlaştırma.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34