• Castrol Tribol 3020/1000-2 - 20 L

Castrol Tribol 3020/1000-2 - 20 L

5.710,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz
Castrol Tribol 3020/1000-2 - 20 L

TGOA ™ ile CASTROL TRIBOL ™ 3020 / 1000-2 gres olumsuz ortamlarda çok ağır hizmet için tasarlanmıştır. onun formülasyonu ve gelişmiş TGOA katkı sistemi sayesinde yaygın şok ve ağır yükleme dayanabilir Birincil metallerin işlenmesi yanı sıra çimento, inşaat ve madencilik sektörlerinde bulundu. yüksek baz yağ viskozite yavaş hızda büyük yataklarda da yeterli yağlama filmi (Kappa Lambda değeri) sağlar. TGOA bir katkı maddesi paketi yüzey koruma ve iyileştirme sağlarken sürtünmeyi azaltmak üzere tasarlanmış. TGOA ilave Paket nedeniyle eşsiz bir etki sürtünme yüzeyleri, diğer tüm EP ve aşınma katkı geride bırakıyor. İçinde olası yan etkileri ve çevre dikkate ifade endişe hiçbir malzeme (yani kurşun, baryum, çinko) CASTROL Tribol 3020 / 1000-2 imalatında kullanılmaktadır. CASTROL TRIBOL 3020 / 1000-2 gres bir kıvam verici olarak bir lityum sabun vardır. baz yağlar yüksek viskoziteli mineral yağlar istikrarlı bir yağlama filmi oluşturan yüksek sürekli yük, darbe yüklerine ve titreşimlere dayanacak. TGOA katkı maddesi paketi olup Bir kimyasal-fiziksel reaksiyon neden yüksek spesifik yükler ve ilgili sıcaklıklarda aktive. Bu sonuçlanır yapışkan aşınmasını (soğuk kaynak) yaratmadan yüzey pürüzlülüğünün yumuşatma. TGOA katkı sonuçları, mikro-aralığı içinde bir haddeleme işlemi ile karşılaştırılabilir. Yüzey pürüzlülüğü yavaş yavaş tesviye ve düzeltti. Çalışma yüzeyleri yumuşatma yoluyla yük artışı dağıtılmıştır alanları ve gerçek yük taşıma alanları genişlemiş bulunmaktadır. Çalışan-in işlemleri sırasında, TGOA katkı paketi oluşturur pürüzsüz temas yüzeylerinin optimum. Eğer yüzünden darbe yüklerinin veya dur-kalk ve operasyonda, yüzey pürüzlülüğü zirveleri imar arasında TGOA katkı paketi otomatik olarak yeniden. Yüzey pürüzlülüğü tekrar düzeltilmek ve yağlama optimize edilmiş. • Korozyon ve oksidasyon inhibitörleri gres etkili bir pas koruma ve uzun ömrünü maksimize. CASTROL TRIBOL 3020 / 1000-2 gres NLGI tutarlılık notu 2 karşılar.

Uygulama
CASTROL TRIBOL 3020 / 1000-2 için tipik uygulamalar haddeleme ve Dorse Pleytleri, kaymalı yataklar, burçlar, slaytlar ve yükleri oldukça yüksek ve hızları düşük olabilir, özellikle genel yağlama. CASTROL Tribol 3020 / 1000-2 Uygulama gres tabancaları veya otomatik dağıtma ile manuel olarak yapılabilir sistem. Sıcaklık çalışma aralığı - 30 ° C ° C + 120.

Avantajları
CASTROL TRIBOL 3020 / 1000-2 optimum koruma ve uzun ömür contaları, hem de koruyucu oluşturucu sunar Hasarlı mühürler bariyer. nedeniyle TGOA katkı etkisi azaltılmış sürtünme sınır ve karışık film yağlama altında en çok açıktır koşullar. Bu fayda en sık start-up, düşük hızlarda veya yüksek ve beklenmeyen yükler telaffuz edilir karşılaşılır. Genel tasarruflar yukarıdaki türetilmiş ve daha az emek ve kesinti, pürüzsüz, daha verimli sonucu vardıruzun parça ömrü ve genişletilmiş yağlama döngüleri ile çalışma.
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34