• Castrol Tribol 800/150 - 20 L

Castrol Tribol 800/150 - 20 L

6.240,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Tribol 800/150 - 20 L


ÜRÜN TANIMI
Castrol Tribol 800 sentetik dişli yağları ağır yüklü dişliler, burçlar yağlanması için geliştirilmiş ve olmuştur  oda sıcaklığından yüksek sıcaklıklara geniş bir sıcaklık aralığı üzerinde çalışabilir yataklar (> 80o C/176o F).  Özellikle alışılmadık derecede yüksek hem de yağ ve makine parçalarının ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır  işletme ve petrol rezervuar sıcaklığı rastlanmaktadır.  Tribol 800 yüksek performans özellikleri seçme polialkilen glikol (PAG) esaslı sentetik ile elde edilir  akışkanlar. Bunlar, kimyasal ve termal kararlılık, yüksek bir viskozite indisine suda çözünürlüğe ve metaller ile uyumluluk bulunmaktadır  ve en çok makine yapımında kullanılan elastomerler. Sentetik sıvı oksidasyonu için doğal olarak daha yüksek direnç önleyicileri tarafından geliştirilmiştir. korozyon  Koruma da suyun varlığında, çok etkilidir. Ayrıca yüksek performanslı katkı bir paket hareket  Üstün aşınma önleyici ve aşırı basınç (EP) performansı için kombinasyon. 
 
UYGULAMA
Tribol 800 serisi, özellikle rezervuar ve yüksek sıcaklıklarda çalışan sirkülasyon sistemleri için uygundur çünkü ısı uygulaması ağır hizmet ya da yüksek sıcaklıklarda oluşturulur. Tribol 800 ağır her türlü için tasarlanmıştır düz, konik ve sonsuz dişliler dahil yüklendi dişliler. De dişli ve yatakların her türlü uygun olsa da, aralık 800 Tribol kontrolünde özellikle etkilidir aşınma ve kayma yüzeyleri arasındaki sürtünmeyi azaltır. Buna ek olarak, bakır metal afinite yüksek derecede sahip alaşımlar.

AVANTAJLARI 
•  Kararlılık Kayma - sentetik bazlı VI arttırıcı ilavesi olmaksızın yüksek bir viskozite indisine (VI) 'ya sahiptir. Hizmetinde, VI  iyileştirici yağ viskozitesini düşürücü ve dişli setleri ve yataklar için kritik bir koruma azaltarak, yamultabilirsiniz. doğal  Tribol 800 yüksek VI, işletme sıcaklığı, hız, geniş bir aralıkta bileşenler için tam koruma sağlar  ve koşulları yükleyin. 
•  Uzun ömürlü, uzun yağ değişim aralıkları nedeniyle doğal yaşlanma ve oksidasyon direnci mümkündür  sentetik bazlı sıvı. Gelişmiş Tribol yağlama teknolojisi sürtünme mücadele, anti-aşınma filmler oluşturur ki can  dişli veya rulman yüzeylerine temas önemli ölçüde yerel çalışma sıcaklıklarını düşürür. 
•  Ağır hizmet bileşenleri için daha fazla koruma. Tribol 800 genişletilmiş EP performansı koruma sunar konvansiyonel petrol yağlarının yeteneklerinin ötesinde. 
•  Aşırı sıcaklık dalgalanmaları ve yüksek yük koşulları altında Aşınma koruması.  Özellikle sonsuz dişli ünitelerinde, yüksek verimlilik ve düşük yağ sıcaklığını •. 
•  Özel katkı paketleri ile, hatta varlığında, döküm ve çelik yüzeylerin yüksek korozyon koruma  su. 
•  İyi formüle sinerjik katkı ile demir dışı metaller ile uyumluluk.  Bir sürtünme katsayısı daha düşük bir sonucu olarak potansiyel enerji tasarrufu •. 
•  Yağlayıcı maddenin önemli ölçüde artmıştır yaşam sonucunda bakım maliyetlerinin azaltılması.
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34