• Castrol Tribol GR 100-2 PD (Longtime) - 18 Kg

Castrol Tribol GR 100-2 PD (Longtime) - 18 Kg

7.735,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Castrol Tribol GR 100-2 PD (Longtime) - 18 Kg


ÜRÜN TANIMI

Yüksek performanslı, uzun vadeli yağlama, rulman ve yatak gresi PD 2 Uzun zamanlı yüksek performanslı dişli uzun vadeli yağlanması için gres ve rulmanlar. Microflux Trans® içerir Normalde mümkün olmayan ölçüde sürtünme yüzeyleri iyileştirir Makinede işleme süreçlerini iyileştirir ve geleneksel EP yağlar.


ÖZELLİKLER

Taşıma kapasitesi Üstün yük. Hasarlı parçaları üzerinde çukurlaşması mevcut Pürüzsüzleştirici. Pürüzsüz akan, yüksek hızlarda çalışan dişliler hiçbir kanalize. Mükemmel pas koruması, korozyon sürtünme önlemeye yardımcı olur. Merkezi yağlama sistemleri kolayca pompalanabilir. Sıcak ve soğuk suya dayanıklıdır. Sıcaklık aralığı - + 140ºC'ye 35ºC


AVANTAJLARI

İyileştirmeler yüzey nedeniyle bileşenleri uzun ömürlü. Enerji tasarrufu ve eş-verimli düşük nedeniyle sıcaklık azaltma sürtünme. Olası ömür boyu dolgu. Merkezi yağlama sistemleri gres Emin teslimat. Uygulamalar Hatta en zor altında uzun süreli ya da ömür boyu yağlama mekanik koşullar. Böyle flanş, davul-türü olarak vites yarı sıvı gres yağlama için ve sonsuz dişliler. Yağ sıkı muhafaza olmadan vites için. Dişli çark yağlanması için. Yeterli yağ rezervuarı ile rulman içinde. Diş kavramaları için. Cental yağlama sistemlerinde. Sıcaklık uygulama aralığı: -35 ° C / - 40 ° F + 140 ° C / + 284 ° F Sızdıran dişli kutuları için ISO 460 veya daha viskoziteli yağı önerilir.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34