• Klüber Altemp Q NB 50 Montaj Macunu - 750 Gr

Klüber Altemp Q NB 50 Montaj Macunu - 750 Gr

8.725,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüber Altemp Q NB 50 Montaj Macunu - 750 Gr


Yağlama ve montaj macunu

Açıklama

ALTEMP Q NB 50, beyaz / bej yağlayıcı bir macundur mineral baz yağ, baryum kompleks sabunu ve inorganik katı yağlayıcılar.

Evrensel montaj macunu olarak uygulanmasının yanı sıra, ürün, özellikle küçük çaplı sürtünme noktalarında yüksek statik ve dinamik yükler altında minimum hareket.

Başvurunuz için faydaları

Suya ve ortama dayanıklı ürünün uzun hizmet ömrü nedeniyle başlangıç ​​ve yeniden yağlama için düşük yağlama maliyeti

İyi aşınma ve korozyon koruması montaj kuvvetlerini ve vida torklarını azaltmaya yardımcı olur ve tribo ve aşındırıcı korozyon

Yüksek basınç emme kapasitesi sabit sıkma kuvvetleri sağlar ve sonuç olarak uygun şekilde sabitlenmiş takımlar sağlar veya takım tezgahı aynalarındaki iş parçaları

Uygulama

Sürtünmeli montaj için ALTEMP Q NB 50 kullanılabilir bağlantılar, ör. halka şeklinde yaylar veya bölünmüş konik manşonlar ve pozitif bağlantılar, ör. yatak yuvaları, profilli kılavuzlar vb.

Ürünün yağlamada özellikle başarılı olduğu kanıtlanmıştır aynaları sıkma. Yüksek hassasiyet ve sabit sıkıştırma kuvvetleri aynalarda temel gereksinimlerdir. Herhangi bir azalma sıkma kuvveti aletlerin veya iş parçalarının gevşemesine neden olabilir.

ALTEMP Q NB 50 hareketli mandrenin kayma davranışını geliştirir bileşenleri, sabit sıkma kuvvetleri sağlar ve bu nedenle kaydırma, kam ve spiral aynalar. Yapışmayı önler ve sürtünme veya pozitif bağlantılarda triboand aşındırma korozyonuna karşı korur.

Ayrıca, ALTEMP Q NB 50 suya ve ortama dayanıklıdır,

Örneğin. soğutma yağlarına karşı.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34