• Klüber Barrierta L 55/2 PTFE Teflon Gres - 1 Kg

Klüber Barrierta L 55/2 PTFE Teflon Gres - 1 Kg

43.010,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüber Barrierta L 55/2 PTFE Teflon Gres - 1 Kg


Ürün açıklaması

Perflorinli polieter yağ esaslı BARRIERTA, yüksek sıcaklık uygulamalarında Avrupa’nın en eski ve en yüksek kaliteli markasıdır. Günümüzde BARRIERTA ismi, uzun ömürlü kararlılık, termal direnç ile eş anlamlı kabul edilir. Özellikle üretildiği hammadde ve sürekli geliştirilmesi sayesinde, BARRIERTA ürünleri, dünya genelindeki pek çok sektörde, yağlama uzmanlarının ilk tercihidir.

BARRIERTA L 55/0-3 serisi, yüksek sıcaklık ve agresif çevre koşullarına mükemmel direncin yanı sıra, aynı zamanda plastik ve elastomerler ile uyumluluk gösterir.

BARRIERTA L 55/0-3 serisi NSF H1 tescillidir ve bu sayede FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Yağlayıcı gıda işleme, kozmetik, ilaç ve hayvan yemi endüstrilerindeki ürün ve ambalaj malzemeleri ile tesadüfi temas için geliştirilmiştir. BARRIERTA L 55/0-3’ün kullanımı üretim süreçlerinizin güvenilirliğini arttırmaya katkıda bulunur.

Biz yine de, örneğin HACCP gibi ek bir risk analizi yapılmasını tavsiye ederiz.

Yüksek makine performansı ve daha az bakım gerektirir:

260 °C’ye kadar olan yüksek çalışma sıcaklıklarında, agresif çevre koşulları ve su buharına maruz kaldığında, diğer yağlayıcıların hassas plastik ekipmanları etkileyebileceği durumlarda.

BARRIERTA yıllardır birçok endüstri dalında ve ekipman türünde:

uzun ömürlü kararlılık sağlamak için özel olarak üretilen baz yağı ile, çeşitli uygulamalar için çok sayıda onay ve referans geçmişi ile, farklı uygulamalara uygun NLGI sınıfları ile denenmiş ve test edilmiştir.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34