• Klüber Grafloscon C-SG 1000 Ultra - 180 Kg

Klüber Grafloscon C-SG 1000 Ultra - 180 Kg

150.820,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüber Grafloscon C-SG 1000 Ultra - 180 Kg


Açık dişli tahrikleri için grafit bazlı çalışma yağı açık dişlilerin uzun ömürlü ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak, muhtemelen günlük işlerinizde karşılaştığınız bir zorluktur.

Yüksek yükler, titreşimler gibi değişen çalışma koşulları, sıcaklık farkları, tozlu ortam, değişen hız vb. açık dişlilerin güvenilir çalışmasını etkiler. Bu elverişsiz çalışma koşulları, çukurlaşmaya, sürtünmeye ve tesisinizin güvenilirliğini etkileyen diğer aşınma türleri. Bu tür durumlarda yağlayıcı, birbirine geçen diş yüzeylerini ayıran koruyucu bir tabaka oluşturmalıdır.

GRAFLOSCON C-SG ULTRA, bu tür zorlu uygulamalar içindir. serisi tasarlanmıştır. Alüminyum sabun koyulaştırıcı bazlı benzersiz kimyasal bileşimi nedeniyle, GRAFLOSCON C-SG ULTRA serisi, diş kenarını koruyan iyi bir yapışma sağlar. Koruyucu bir tabaka oluşturan ve hasarı önleyen ince grafit parçacıklarının varlığı, dişlinin ömrünü uzatır.

Diş kenarı boyunca titreşimler ve sıcaklık farkı azaltılır. Özel katkı maddeleri sayesinde dişliler korozyona karşı da korunur.

Başvurunuz için avantajlar Grafit parçacıklarının varlığı nedeniyle yüklü diş yan yüzlerinin yüzey durumunu iyileştirir.

Sürtünmeyi ve çukurlaşmayı azaltarak dişlilerin daha uzun servis ömrü İyileştirilmiş yük modeli sayesinde diş yan yüzeylerinde titreşim ve sıcaklık farkında azalma Katı yağlayıcıların varlığından dolayı şok yükler sırasında ekstra koruma sağlar.

Yağlama filmi uzun süre etkili olduğu için daha az yağlayıcı tüketimi FLSmidth, ThyssenKrupp, KHD, Ferry Capitain, Cemtec, Hoffmann Engineering gibi önde gelen OEM'ler tarafından tavsiye edilir ve önde gelen küresel oyuncular tarafından kullanılır.

Başvuru GRAFLOSCON C-SG ULTRA serisi özellikle döner fırınlarda, borulu değirmenlerde, kurutucularda, kireç fırınlarında, döner soğutucularda vs. kullanılan büyük açık dişli tahriklerin çalıştırılması için geliştirilmiştir. çimento, kireç, alçıtaşı, madencilik, çelik, enerji, kağıt ve kağıt hamuru ve kimya endüstrileri.

GRAFLOSCON C-SG ULTRA serisi, kızak ve kılavuz rayları, büyük zincirleri, tel halatları ve benzeri cihazları yağlamak ve korumak için de kullanılabilir.

Diğer uygulamalar şurada bulunur: şeker ve kağıt üretiminin yanı sıra denizcilik ve açık deniz teknolojisinde.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34