• Klüber Summit SH 46 - 20 L

Klüber Summit SH 46 - 20 L

39.140,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz
Klüber Summit SH 46 - 20 L

10,000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıkları için sentetik hava kompresör yağı

Bir bakışta avantajlarınız 
  • – Yağ enjekte edilmiş vidalı tip kompresörlerde 10000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıklarının uzatılmasından dolayı düşük bakım ve çalışma maliyetleri Makineyi durdurmaya gerek kalmadan çalışırken temizleme yapılabilir.
  •  – Sızdırmazlık contalarına nötr davrandığından dolayı kolay kompresör yağı dönüşümü sağlar. 
  • – Düşük buharlaşma eğilimi temiz yağsız sıkıştırılmış hava ve yağsız sıkıştırılmış hava kanal sistemi sağlar ki bu temizliğe gerek duyulmamasını veya pnömatik valflerin yapışmamasını sağlar. 
  • – Yağ filtresini ve separatör ömrünün uzatmasından dolayı çalışma maliyetlerinin azalması, yağ devresindeki düşük oksidasyon atık oluşumu sunar.

Uygulama Klüber Summit SH yağları özellikle 10.0000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıklarıyla ağır yüklü, yağ enjekte vidalı tip kompresörlerin yağlanması için tasarlanmıştır. Klüber Summit SH yağları önceden mineral yağla çalışmış kompresörler için de kullanılabilir. Hava kompresörlerinde kullanılan birçok elastomerler sızdırma contalarına nötr dür bu yüzden kaçak beklenmez. Klüber Summit SH 32 özellikle santrifüj kompresörleri ve Klüber SH 100 pistonlu kompresörler için uygundur. Klüber Summit SH yağları sentetik baz yağından dolayı iyi oksidasyon kararlılığı sağlar ki bu kompresörlerdeki oksidasyon atıklarını minimize eder ve yağ değişim aralıklarını ve separatör ve yağ filtrelerinin servis ömrünü uzatır. Yağın içerdiği özel inhibitörler kompresörün içini temiz tutar. Baz yağının buharlaşma kararlılığından dolayı, sıkıştırılmış havadaki yağ buhar miktarı dönüşümlü mineral yağlara göre büyük ölçüde azaltılabilir. Bu yağ tüketimini azaltmayı sağlar ve sıkıştırılmış havayı temizler. Klüber Summit SH yağları ile, düşük yağ miktarından dolayı sıkıştırılmış hava devresinde pnömatik valflerin yapışması engellenebilir.

Klüber Summit SH 32, 46, 55, 68, 100  olarak da mevcuttur.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34