• Klüberoil 4 UH1-150 N - 20 L

Klüberoil 4 UH1-150 N - 20 L

34.495,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüberoil 4 UH1-150 N - 20 L


Gıda ve ilaç endüstrisi için çok amaçlı sentetik dişli yağı

Klüberoil 4 UH1 N, modern dişlilerin artan güç yoğunluğu ve artan gereksinimlerini karşılayabilen, polialfaolefin esaslı, yüksek performanslı çok amaçlı yağ ve dişli yağıdır. Klüberoil 4 UH1 N, dişli ekipmanlarının yağlanmasında maksimum performans sağlayan üst düzey hammadde ve geliştirilmiş katkılar içermektedir.

Klüberoil 4 UH 1 N yağları NSF H1 tescilli ve böylece gıda ve ilaç endüstrisi için FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Bu yağlar gıda, kozmetik, ilaç ve yem endüstrilerindeki ambalaj malzemeleri ve ürünler ile tesadüfi temas riski olan noktalar için geliştirilmiştir. Klüberoil 4 UH1 N yağlarının kullanımı, üretim süreçlerinin güvenliğini arttırmaya katkıda bulunur. Biz yine de HACCP gibi ek bir risk analizi yapılmasını tavsiye ederiz.

IS0 21469 sertifikalıdır ve üretim hattınızdaki hijyen gerekliliklerine uygunluğu destekler. ISO 21469 sertifikası hakkında daha fazla bilgiyi www.klueber.com adresli web sitemizde bulabilirsiniz.

Klüberoil 4 UH 1 N, 68’den 680’e kadar olan ISO VG değeri ile DIN 51517-3, CLP’ye göre gereksinimleri karşılar. İlgili dişlilerde, genel uygulama notları gözetilerek dişli üreticilerine danışmadan Klüberoil 4 UH 1 N kullanılabilir.

Dişliler, aşırı ani yükler, vibrasyon ve osilasyonda ya da alıştırma yağlaması olmadığında bile aşındırmaya karşı etkin bir şekilde korunurlar. Dişli ve rulmanların iyi aşınma koruması, yağlanan ekipmanların hesaplanan çalışma ömrüne ulaşmasını ve böylece daha düşük bakım ve onarım maliyetine ulaşmayı sağlar.

Klüberoil 4 UH 1 N, seçilmiş baz yağların mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlar ve white oilden çok daha fazla çalışma ömrü sunar; böylece servis aralıkları uzatılabilir, bakım giderleri düşürülebilir. Düşük köpürme eğilimi ve korozyon karşıtı özellikleri sorunsuz dişli çalışması sağlar. İyi elastomer uyumu sayesinde kaçak ve kirlenmenin önlenmesine katkı sağlar.

İyi viskozite-sıcaklık davranışı, yüksek ve yükselen sıcaklıklarda bile geniş çalışma sıcaklığı aralığında, yeterli film oluşumunu destekler. Bu nedenle, tek bir viskozite aralığı birçok uygulamada düşük ve yüksek sıcaklıkları kapsayabilir.

Özenle seçilmiş baz yağları ile optimize edilmiş sürtünme davranışı güç kaybını azaltır ve dişli verimliliğini arttırır.

Klüberoil 4 UH1 N, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Stöber Antriebstechnik, Lenze, Sumitomo, Bonfiglioli, Brevini, STM, Watt Drive ve diğer birçok OEM tarafından onaylıdır.

Klüberoil 4 UH1 N kullanarak kolayca ve verimli bir şekilde maliyet tasarrufu yapabilmenize yardım edecek sayısız fayda elde edersiniz.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34