• Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray - 400 Ml

Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray - 400 Ml

3.685,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray - 400 Ml


Gıda ve ilaç endüstrisi için çok amaçlı sentetik dişli yağı

Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey modern dişlilerin artan güç yoğunluğu ve artan gereksinimlerini karşılayabilen, polialfaolefin esaslı, yüksek performanslı sentetik çok amaçlı yağ ve dişli yağıdır. Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey dişli ekipmanlarının yağlanmasında maksimum performans sağlayan üst düzey hammadde ve geliştirilmiş katkılar içermektedir.

Klüberoil 4 UH1-1500 N NSF H1 tescilli ve böylece gıda ve ilaç endüstrisi için FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Bu yağlar gıda, kozmetik, ilaç ve yem endüstrilerindeki ambalaj malzemeleri ve ürünler ile tesadüfi temas riski olan noktalar için geliştirilmiştir. Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey kullanımı, üretim süreçlerinin güvenliğini arttırmaya katkıda bulunur. Biz yine de HACCP gibi ek bir risk analizi yapılmasını tavsiye ederiz.

Dişliler, aşırı ani yükler, vibrasyon ve osilasyonda ya da alıştırma yağlaması olmadığında bile aşındırmaya karşı etkin bir şekilde korunurlar. Dişli ve rulmanların iyi aşınma koruması, yağlanan ekipmanların hesaplanan çalışma ömrüne ulaşmasını ve böylece daha düşük bakım ve onarım maliyetine ulaşmayı sağlar.

Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey seçilmiş baz yağların mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlar ve white oilden çok daha fazla çalışma ömrü sunar; böylece servis aralıkları uzatılabilir, bakım giderleri düşürülebilir. Düşük köpürme eğilimi ve korozyon karşıtı özellikleri sorunsuz dişli çalışması sağlar. İyi elastomer uyumu sayesinde kaçak ve kirlenmenin önlenmesine katkı sağlar.

İyi viskozite-sıcaklık davranışı, yüksek ve yükselen sıcaklıklarda bile geniş çalışma sıcaklığı aralığında, yeterli film oluşumunu destekler. Bu nedenle, tek bir viskozite aralığı birçok uygulamada düşük ve yüksek sıcaklıkları kapsayabilir.

Özenle seçilmiş baz yağları ile optimize edilmiş sürtünme davranışı güç kaybını azaltır ve dişli verimliliğini arttırır.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34