• Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray - 400 Ml

Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray - 400 Ml

3.685,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüberoil 4 UH1-1500 N Spray - 400 Ml


Gıda ve ilaç endüstrisi için çok amaçlı sentetik dişli yağı


ÜRÜN TANIMI

Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey modern dişlilerin artan güç yoğunluğu ve artan gereksinimlerini karşılayabilen, polialfaolefin esaslı, yüksek performanslı sentetik çok amaçlı yağ ve dişli yağıdır. Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey dişli ekipmanlarının yağlanmasında maksimum performans sağlayan üst düzey hammadde ve geliştirilmiş katkılar içermektedir. Klüberoil 4 UH1-1500 N NSF H1 tescilli ve böylece gıda ve ilaç endüstrisi için FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Bu yağlar gıda, kozmetik, ilaç ve yem endüstrilerindeki ambalaj malzemeleri ve ürünler ile tesadüfi temas riski olan noktalar için geliştirilmiştir. Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey kullanımı, üretim süreçlerinin güvenliğini arttırmaya katkıda bulunur. Biz yine de HACCP gibi ek bir risk analizi yapılmasını tavsiye ederiz.


ÖZELLİKLERİ

•  Dişliler, aşırı ani yükler, vibrasyon ve osilasyonda ya da alıştırma yağlaması olmadığında bile aşındırmaya karşı etkin bir şekilde korunurlar.

•  Dişli ve rulmanların iyi aşınma koruması, yağlanan ekipmanların hesaplanan çalışma ömrüne ulaşmasını ve böylece daha düşük bakım ve onarım maliyetine ulaşmayı sağlar.

•  Klüberoil 4 UH1-1500 N Sprey seçilmiş baz yağların mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlar ve white oilden çok daha fazla çalışma ömrü sunar; böylece servis aralıkları uzatılabilir, bakım giderleri düşürülebilir.

•  Düşük köpürme eğilimi ve korozyon karşıtı özellikleri sorunsuz dişli çalışması sağlar.

•  İyi elastomer uyumu sayesinde kaçak ve kirlenmenin önlenmesine katkı sağlar.

•  İyi viskozite-sıcaklık davranışı, yüksek ve yükselen sıcaklıklarda bile geniş çalışma sıcaklığı aralığında, yeterli film oluşumunu destekler. Bu nedenle, tek bir viskozite aralığı birçok uygulamada düşük ve yüksek sıcaklıkları kapsayabilir.

•  Özenle seçilmiş baz yağları ile optimize edilmiş sürtünme davranışı güç kaybını azaltır ve dişli verimliliğini arttırır.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34