• Klüberpaste 46 MR 401 - 750 Gr

Klüberpaste 46 MR 401 - 750 Gr

4.000,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klüberpaste 46 MR 401 - 750 Gr


Açık renkli yüksek basınçlı yağlama pastası

Uygulamanız için faydalar

Yüksek yüklü sürtünme bağlantılarının kolay montajı ve demontajı

Sürtünme korozyonu ve çubuk kaymasının neden olduğu erken malzeme yaşlanmasını önler

Plastikler ve elastomerler dahil birçok malzeme kombinasyonuyla kullanılabilir

Açıklama

Klüberpaste 46 MR 401, çok amaçlı bir yağlama pastasıdır. seçilmiş baz yağlar, lityum sabun ve özel katı yağlayıcı katkı maddeleri. Bu çok yönlü çok amaçlı macun geniş bir servis sıcaklığına sahiptir aralığı ve iyi basınç emme kapasitesi gösterir. demir dışı metallere, birçok plastiğe ve elastomerler.

Uygulama

Klüberpaste 46 MR 401 özellikle montaj için uygundur sürtünmeli bağlantılarda ve tüm ince film yağlamasında yağlayıcı çok yüksek basınç yüklerine maruz kalan sürtünme noktaları, düşük kayma hız, yüksek aşınma, Stick-Slip ve tribo-korozyon.

Tipik uygulamalar şunları içerir: pimlerin ve cıvataların presle takılan montajı, rulmanların, tekerleklerin ve flanşların montajı, yağlama çok düşük hızlarda çalışan rulmanlı ve kaymalı yataklar. Klüberpaste 46 MR 401, içeri girmeyi önlemek için de uygundur dişli miller gibi bileşenlerde hasar ve yapış-kayma, yivli miller, bilyalı ve soket mafsalları ve çubuk uçlu yataklar. Plastiklerle iyi uyumu, yağlama işlemini kolaylaştırır. Daha uzun kullanım ömrü için kauçuk-elastik malzemelerden yapılmış radyal şaft keçeleri (o-halkalar, v-halkalar, sızdırmazlık kapakları). Birçok farklı elastomer ve plastik bileşimi sayesinde, seriden önce uyumluluğun kontrol edilmesini öneririz uygulama.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34