• Klübersynth GH-6 220 Sentetik Dişli Yağı - 20 L

Klübersynth GH-6 220 Sentetik Dişli Yağı - 20 L

19.900,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klübersynth GH-6 220 Sentetik Dişli Yağı - 20 L

Ürün açıklaması

Klübersynth GH 6 serisi, modern dişlilerin artan güç yoğunluğu ve gereksinimlerini karşılayabilen yüksek performanslı dişli ve çok amaçlı yağlarıdır. Klübersynth GH 6, tüm dişli ekipmanlarının yağlanması için maksimum performans sağlayan, yüksek seviye özel baz yağlar ve gelişmiş katkılara dayalı olması gibi, KlüberComp Lube Technology içerir.

Klübersynth GH 6 yağları, DIN 51517-3, CLP’ye göre gereksinimleri karşılar. İlgili dişlilerde, genel uygulama notları gözetilerek dişli üreticilerine danışmadan Klübersynth GH 6 yağları kullanılabilir.

ISO VG 220 ya da daha fazla seçilirse API GL 5 aşındırma yük kademesi sunar. Dişliler çok yüksek yük altında bile titreşim, salınım, sürtünmeye karşı etkili bir şekilde korunur.

Dişli ve rulmanların mükemmel aşınma korumasına, yağlanan ekipmanların çalışma ömrü hesaplanarak ulaşılır; böylece bakım ve onarım maliyetlerini düşer. Yağların FVA 54/7’ye göre GFT ≥ 10 olan yüksek mikropitting direnci aşırı yüke maruz kalan ve normalde bu tür zararlardan kolay etkilenebilen dişlilere yeterli koruma sağlar.

Klübersynth GH 6 seçkin hammaddelerinin mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlara oranla çok daha uzun çalışma ömrü sunar. Böylece bakım aralıkları uzatılabilir ve bakım maliyetleri azaltılabilir. Belirli uygulamalarda ömür boyu yağlama bile mümkündür. Ürünün düşük köpürme eğitimi ve korozyon karşıtı özellikleri dişlilerin sorunsuz çalışmasını sağlar.

72 NBR 902 (ISO VG 22), 75 FKM 585, 75 FKM 260466 ve 75 FKM 170055’den yapılan Freudenberg keçeleri, Klübersynth GH 6 ‘ya karşı dirençlidir. Kaçak ve kirlenmenin önlenmesine katkı sağlar.

Mükemmel viskozite sıcaklık davranışı sayesinde yüksek sıcaklıklarda bile yeterli yağlama filminin oluşumunu destekler. Bu nedenle, tek bir viskozite derecesi, birçok uygulamada düşük hem de yüksek sıcaklıkları kapsayabilir.

Daha uzun bakım aralıkları sayesinde, özellikle sonsuz dişlilerde güç kaybını azaltır ve dişli verimliliğini artırır. Katkıların azaltılmış aşınma değerleri sayesinde, DIN 3996’ ya (sonsuz dişlinin yük taşıma kapasitesinin hesaplanması) göre çok düşük aşınma değerine ulaşılır.

Siemens-Flender, Siemens Geared Motors, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Stöber Antriebstechnik, Lenze, ZAE Antriebssysteme, Cavex, Bonfiglioli, Rossi Motoriduttori, Motovario, Moventas, Boston Gear, Baldor, gibi bir çok üretici tarafından onaylıdır.

Klübersynth GH 6 kullanarak kolayca ve verimli bir şekilde maliyet tasarrufu yapabilmenize yardım edecek sayısız fayda elde edersiniz. Sizden haber bekliyoruz.

* Daha fazla bilgi için lütfen KlüberComp Lube broşürümüzü inceleyin.

Uygulamanız için faydaları

  • Yüksek aşındırma koruması sunar.

  • Dişliler ve rulmanlar için mükemmel aşınma koruması sağlar.

  • Güvenilir yağlama filmi oluşumu için iyi bir viskozite kararlılığı sunar.

  • Mikropitting direnci yüksektir.

  • Sonsuz dişliler için arttırılmış yağlama sağlar.

  • Mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci vardır.

  • Köpürme eğilimi düşüktür.

  • Daha uzun bakım aralıkları sayesinde verimlilik artar.

  • Sayısız dişli üreticisi tarafından onaylıdır

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34