• Klübersynth GH-6 320 Sentetik Dişli Yağı - 20 L

Klübersynth GH-6 320 Sentetik Dişli Yağı - 20 L

19.900,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Klübersynth GH-6 320 Sentetik Dişli Yağı - 20 L


Klübersynth GH 6 serisi, modern dişlilerin artan güç yoğunluğu ve gereksinimlerini karşılayabilen yüksek performanslı dişli ve çok amaçlı yağlarıdır. Klübersynth GH 6, tüm dişli ekipmanlarının yağlanması için maksimum performans sağlayan, yüksek seviye özel baz yağlar ve gelişmiş katkılara dayalı olması gibi, KlüberComp Lube Technology içerir.

Klübersynth GH 6 yağları, DIN 51517-3, CLP’ye göre gereksinimleri karşılar. İlgili dişlilerde, genel uygulama notları gözetilerek dişli üreticilerine danışmadan Klübersynth GH 6 yağları kullanılabilir.

ISO VG 220 ya da daha fazla seçilirse API GL 5 aşındırma yük kademesi sunar. Dişliler çok yüksek yük altında bile titreşim, salınım, sürtünmeye karşı etkili bir şekilde korunur. Dişli ve rulmanların mükemmel aşınma korumasına, yağlanan ekipmanların çalışma ömrü hesaplanarak ulaşılır; böylece bakım ve onarım maliyetlerini düşer. Yağların FVA 54/7’ye göre GFT ≥ 10’a göre (90, 60 ve 40°C’lerde test edilmiş) yüksek mikropitting direnci, yüksek yüklere konu olan ve normalde bu tür hasarlara karşı hassas olan dişlilerin korunmasını sağlar.

Klübersynth GH 6 seçkin hammaddelerinin mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlara oranla çok daha uzun çalışma ömrü sunar. Böylece bakım aralıkları uzatılabilir ve bakım maliyetleri azaltılabilir. Belirli uygulamalarda ömür boyu yağlama bile mümkündür. Ürünün düşük köpürme eğitimi ve korozyon karşıtı özellikleri dişlilerin sorunsuz çalışmasını sağlar. 72 NBR 902 (ISO VG 22), 75 FKM 585, 75 FKM 260466 ve 75 FKM 170055’den yapılan Freudenberg keçeleri, statik ve dinamik olarak Klübersynth GH 6 yağlarına dirençlidir. Kaçak ve kirlenmenin önlenmesine katkı sağlar.

Mükemmel viskozite sıcaklık davranışı sayesinde yüksek sıcaklıklarda bile yeterli yağlama filminin oluşumunu destekler. Bu nedenle, tek bir viskozite derecesi, birçok uygulamada düşük hem de yüksek sıcaklıkları kapsayabilir.

Özenle seçilmiş baz yağların sağladığı optimize edilmiş sürtünme davranışı, özellikle sonsuz dişlilerde güç kaybını azaltır ve dişli verimliliğini artırır. Katkıların azaltılmış aşınma değerleri sayesinde, DIN 3996’ ya (sonsuz dişlinin yük taşıma kapasitesinin hesaplanması) göre çok düşük aşınma değerine ulaşılır.

Siemens-Flender, Siemens Geared Motors, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Stöber Antriebstechnik, Lenze, ZAE Antriebssysteme, Cavex, Bonfiglioli, Rossi Motoriduttori, Motovario, Moventas, Boston Gear, Baldor ve Yılmaz Redüktör gibi bir çok üretici tarafından onaylıdır.

Klübersynth GH 6 kullanarak kolayca ve verimli bir şekilde maliyet tasarrufu yapabilmenize yardım edecek sayısız fayda elde edersiniz. Sizden haber bekliyoruz.

* Daha fazla bilgi için lütfen KlüberComp Lube broşürümüzü inceleyin.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34