• Mobil 1 ESP X2 0W-20 - 5 L

Mobil 1 ESP X2 0W-20 - 5 L

1.615,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz
Mobil 1 ESP X2 0W-20 - 5 L

Mobil 1 0W20 Gelişmiş Yakıt Ekonomisi SHC Sentetik Teknolojili Motor Yağı.
Ürün Tanımı Mobil 1 ESP x2 0W20 üstün motor temizliği aşınma koruması yüksek dayanıklılık ve gelişmiş yakıt ekonomisi sağlayarak motorunuzu daima yeniymiş gibi çalıştırmak üzere özel olarak tasarlanmış SHC Sentetik Teknolojili motor yağıdır. Mobil 1 ESP x2 0W20 dayanıklılık ile düşük viskoziteyi bir araya getiren Avrupa'nın önemli Orijinal Ekipman Üreticileri ile beraber tasarlanmış düşük sürtünmeli en yeni teknolojimize sahip olan motor yağıdır. Mobil 1 ESP x2 0W20 SAE 0W20 viskozite sınıfının istendiği Avrupa menşeli yeni dizel ve benzinli otomobillerde egzoz emisyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlarca geliştirilmiştir.

Özellikleri Avantajları ve Sağlayabileceği Faydalar
Aktif temizleme katıkları Uzun ve temiz motor ömrü sağlamak için zararlı birikintilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Üstün motor temizliği ve çamur oluşumu kontrolü sağlar.
Araç üreticisi standardı ile kıyaslandığında.
Üstün ısıl ve oksidatif kararlılık.
Yağın bozulmasını önleyerek daha uzun yağ değişim aralıkları sağlamaya yardımcı olur.
Geliştirilmiş sürtünmeyi azaltma özellikleri.
Daha yüksek viskoziteli 5W30 motor yağı yerine kullanıldığında 4e varan yakıt tasarrufu iyileştirmesi sağlamaktadır.
Gerçek tasarruf miktarı araç ve motor cinsine dış ortam sıcaklığına ve barometrik basınca sürüş şartlarına ve şimdiki motor yağı viskozitesine bağlıdır..
Mükemmel düşük sıcaklık kapasitesi.
Soğuk havalardaki ortaya koyduğu hızlı performans ilk çalıştırmada hızlı koruma sağlar.
Üstün soğuk hava performansı.
Aşınmaya karşı koruma.
Tüm yağ değişim aralığı süresince yüksek sıcaklıkta üstün koruma sağlar.
Araç üreticisi standardı ile kıyaslandığında Aşınmaya karşı koruma.
Tüm yağ değişim aralığı süresince üstün aşınma koruması sağlar.

Araç üreticisi standardı ile kıyaslandığında Uygulama Alanları Mobil 1 ESP x2 0W20 SAE 0W20 viskozite sınıfının istendiği yeni Avrupa menşeli taşıtlarda bulunan yeni ve yüksek performanslı benzinli ve dizel motorlar için tavsiye edilmektedir Mobil 1 ESP x2 0W20 sadece onaylanmış olduğu araçlarda kullanıma uygundur Daha eski araç motorlarında geriye dönük olarak uygun değildir. Mobil 1 ESP x2 0W20 üretici tarafından özellikle onaylanmadıkça 2 zamanlı motorlar veya havacılıkla ilgili motorlarda önerilmez. Üreticinin tavsiye ettiği viskozite sınıfı ve şartnameler için her zaman aracın kullanıcı kılavuzuna başvurunuz Şartnameler ve Onaylar Bu ürün aşağıdaki onaylara sahiptir. GM dexosD Lisanslı MB Approval 22971Porsche C20VW 508 00VW 509 00 Bu ürün serisi aşağıdaki şartnameleri karşılar veya aşar. API SLACEA C5API SN Motor Test Gereksinimleri API SN PLUS MOTOR TEST GEREKSİNİMLERİAPI SP MOTOR TEST GEREKSİNİMLERİ
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34