Mobil Polyrex EM - 16 Kg

Çok üstün kaliteli Mobil Polyrex EM Serisi gresler, elektrikli motorların yatakları için özel olarak formüle edilmiştir. Bu greslerin ileri teknoloji ürünü kalınlaştırıcı formülasyonu ve özel üretim teknikleri, geliştirilmiş yatak performansı ve koruması sunarak uzun motor ömrü sağlar.


ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Mobil Polyrex EM ve Mobil Polyrex EM 103 aşağıdaki özellikleri ve faydaları sunar:


Özellikleri  Avantajları ve Sağlayabileceği Faydalar
Olağanüstü gres ömrüBilyalı ve makaralı rulmanlar ve özellikle "sealed-for life" olarak tabir edilen ömür boyu kapalı rulman uygulamalarında, olağanüstü uzun ömür, yüksek sıcaklık ortamında yağlama özelliği
İleri teknoloji ürünü poliüre kalınlaştırıcıMekanik kesme kuvvetine karşı geleneksel poliüre greslere kıyasla daha fazla dayanıklılık
Korozyona karşı mükemmel dirençMobil Polyrex EM ve Mobil Polyrex EM 103 paslanma ve korozyona karşı koruma sağlar. Mobil Polyrex EM, hafif tuzlu sulu yıkama ortamlarında Polyrex EM 103'e kıyasla ek koruma sağlar.
Düşük gürültü özellikleriMobil Polyrex EM, gürültüye duyarlı birçok uygulamalarda bilyalı rulmanları yağlamak için uygundur


KULLANIM YERLERİ

Mobil Polyrex EM gresleri, elektrikli motorlarda kullanılan bilyalı ve makaralı rulmanların uzun ömürlü yağlanması için birçok başlıca rulman ve elektrikli motor üreticileri tarafından tavsiye edilmektedir.

Mobil Polyrex EM 103, ekipman üreticisinin daha koyu gres kıvamı isteyebileceği dikey monteli yataklar veya çok büyük motorlar ve düşük gürültü özelliklerinin ileri derecede önemli olmadığı uygulamalar için tavsiye edilir.

ASTM D 6158 metodolojisi kullanılarak, Mobil Polyrex EM greslerinin bir çok ExxonMobil lityum kompleks gresinin yanı sıra rakip markaların elektrikli motor mineral poliüre ürünleri ile de uyumlu olduğu gösterilmiştir. Gres uyumluluğu hakkındaki özel sorularınız için Mobil temsilcinizle temas kurunuz.

Bu greslerin en önemli uygulamaları arasında aşağıdakiler sayılabilir:

•  Elektrikli motor yatakları

•  Kanatlı fan yatakları

•  Yüksek sıcaklıkta çalışan pompa yatakları

•  Fabrikada doldurulan, ömür boyu kapalı bilyalı rulmanlar

•  Düşük yağ ayrışmasının gerektiği yüksek sıcaklıklı ortamlarda çalışan bilyalı veya makaralı rulmanlar

•  Polyrex EM gürültüye duyarlı ortamlarda çalışan bilyalı veya makaralı rulmanlar için de tavsiye edilir.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34