• Mobil Pyrotec HFC 46 - 208 L

Mobil Pyrotec HFC 46 - 208 L

20.540,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobil Pyrotec HFC 46 - 208 L


Mobil Pyrotec HFC 46, özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Mobil Pyrotec HFC 46, çeşitli uygulamalarda iyi dengelenmiş bir performans sağlamak amacıyla seçilmiş baz yağlar ve katık sistemiyle oluşturulmuştur. Serideki ürünler, yüksek basınç ve yüksek debili pompaların kullanıldığı zorlu çalışma koşullarındaki hidrolik sistemlerde tortuyu en aza indirecek ve uzun bir yağ ömrü sağlayacak olağanüstü oksidasyon ve termal stabilite sergiler.  Yenilikçi ultra temiz tutma performansı, pek çok modern hidrolik sistemde bulunan sıkı tolerans servo ve orantılı valfler gibi kritik hidrolik sistem bileşenlerinin bozulmasını önler.  Kesme dayanımlı, yüksek vizkozite indeksi, maksimum hidrolik verimliliği sürdürerek geniş bir çalıştırma sıcaklığı aralığı sağlar ve düşük ve yüksek sıcaklıklarda bileşenleri korur. Olağanüstü hava tahliye özellikleri, tankta yağ dinlenme süresi düşük olan sistemlerde ek bir koruma önlemi sağlayarak, kavitasyon hasarını ve mikro gaz yanıklarını önlemeye yardım eder.  Dikkatlice seçilen baz yağlar ve katık sistemi akut akuatik toksisite testini (LC-50, OECD 203) geçmesini sağlamış ve çinko içermeyen aşınma önleyici katık sistemi, birikinti oluşumunu engellerken, dişli, paletli ve piston pompalara yüksek seviyede koruma sunar.

Ayrıntılı laboratuvar ve saha testleriyle formüle edilen Mobil Pyrotec HFC 46 diğer hidrolik yağlarıyla karşılaştırıldığında hidrolik verimlilikte ölçülebilir artış sağlar.  Bu da, düşük enerji tüketimi veya makine verimi artışı, yani para tasarrufu anlamına gelir.

Laboratuvar ortamında kontrollü verimlilik testinde, standart hidrolik uygulamalarda çalışırken Mobil Pyrotec HH 46  hidrolik pompa verimliliğinde yüzde altıya kadar iyileştirme sağladığı görülmüştür.

Çeşitli modern hidrolik sistemleri üzerinde yapılan diğer laboratuvar ve saha testlerinde, ExxonMobil'in geleneksel hidrolik sıvılarıyla karşılaştırıldığında Mobil DTE 10 Excel serisinin, üstün hidrolik sistem temizliği ve ekipman koruması sağlarken, üç kata kadar daha fazla yağ ömrü sağladığı görülmüştür.  Mobil Pyrotec Hfd 46, -34°C gibi düşük sıcaklıklarda başarılı bir şekilde çalışarak ve ISO vizkozite sınıfını koruyarak yüksek vizkozite indeksi değeri ve üstün kesme dayanımı göstermiştir.

Mobil Pyrotec HFC 46, doğrudan rakip ürünlere karşı kontrollü koşullar altında standart kanatlı pompalarda da test edilmiştir.  30 dakikalık testin ardından Mobil Pyrotec HFC 46, daha az sistem ısısı üretmiş ve sistem sıcaklıkları benzer şartlar altında denenen bazı rakip ürünlerden 6°C-7°C daha az ölçülmüştür.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34