Mobil Vacuoline 533 - 20 L

1.500,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobil Vacuoline 533 - 20 L

Sirkülasyon Yağları

Ürün Tanımı

Movil Vacuoline 500 Serisine ait ürünler geniş bir endüstriyel ekipman çeşidi için çok yönlü yağlama imkanı sağlar.  Mobil Vacuoline 500 Serisi yağlayıcıları, No-Twist Çubuk haddelerinin ihtiyaçları için tasarlanmış olan ağır hizmet sirkülasyon yağlarıdır, ancak performansları bu yağları dişlileri ve yatakların sirkülasyonlu sistemle yağlanması konusunda mükemmel bir seçenek yapar. Mobil Vacuoline 500 Serisi Morgan Construction Company’nin yüksek hızlı No-Twist Çubuk Haddelerinin kritik taleplerini ve aynı zamanda Danielli çubuk haddelerinin sirkülasyon yağı gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

Yağ metal yüzeylere mükemmel yayılması, olağan üstü tutunması ve pasa ve korozyona karşı ince film koruması sağlaması için yüksek kaliteli baz yağlar ve özel katık sistemiyle formüle edilmiştir.    Mobil Vacuoline 500 mükemmel oksidasyon ve termal bozunma dayanıklılığına sahiptir ve aşınmaya karşı yüksek koruma seviyesi sağlar. Suyun ve diğer kirlerin sistem rezervuarında yağdan hemen ayrılmasına olanak veren üstün sudan ayrılma özelliğine sahiptir.  Mobil Vacuoline 500 Serisi altı ayrı viskozite derecesinde mevcuttur.

 

Özellikleri ve Faydaları

Mobil Vacuoline 500 Serisine ait ürünler, olağanüstü performansı ve markanın arkasındaki Araştırma ve Geliştirme uzmanlığı ve küresel teknik desteği sayesinde dünya çapında tanınmakta ve kabul görmektedir. Mobil Vacuoline 500 Serisi yağlarının çok yönlü performansı sayesinde dünya çapında yıllardır birçok kullanıcı bu yağları seçmektedir.

Mobil Vacuoline 500 serisi, No-Twist Çubuk Haddeleri, endüstriyel ve denizcilik uygulamalarında dişli kutuları, hidrolik sistemler ve geniş çeşitlilikte yardımcı ekipmanların sirkülasyon sistemlerinin yağlanması için tasarlanmıştır.

Kullanım Yerleri

Bu yağlar öncelikli olarak kaymalı yataklar, rulmanlı yataklar, paralel şaft ve konik dişlilerin yağlanmasını amaçlamaktadır.Darbeli yüke maruz kalmayan ve aşırı basınçlı performans gerektirmeyen sistemlerde çok amaçlı yağlayıcılar olarak kullanılmaları uygundur. Mobil Vacuoline 500 serisi şiddetli su bulaşması durumlarında da devam eden iyi bir sudan ayrılma özelliğine sahiptir.  Mobil Vacuoline 500 serisi sıçratmalı, banyolu ve halka yağlamalı sistemleri kullanan uygulamalar ve pompa, valf ve yardımcı ekipmanları içeren diğer tüm uygulama yöntemlerinde kullanılmaktadır. Yüksek viskoziteye sahip yağların istendiği hidrolik sistemlerde kullanılmaları önerilmektedir. Özellikle uzun süre yüksek sıcaklığa maruz kalmanın etkilerine karşı dayanıklıdırlar ve kısa yağ dinlenme  süreleri olan sirkülasyonlu sistemlerde iyi performans gösterirler.

Tipik uygulamalar:

  • No -Twist Çubuk Haddeleri
  • Orta yükde çalışan düz, konik, helis ve çavuş dişli takımları
  • Sirkülasyon sistemleri
  • Mobil Vacuoline 525, 528, 533 aynı zamanda, yüksek viskoziteli aşınma önleyici hidrolik yağlarının talep edildiği dişli, paletli, radyal ve eksenel pistonlu pompalar kullanan hidrolik sistemlerde de kullanılabilir.
  • Çıkış sıcaklıklarının 150oC’yi aşmaması şartıyla hava ve asal gazlarla çalışan bazı kompresörler ve vakum pompalarında kullanılabilir; nefes almak için kullanılan hava tüplerini dolduran kompresörler için uygun değildir.
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34