• Mobilcut 100 - 208 L

Mobilcut 100 - 208 L

12.150,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobilcut 100 - 208 L

Mobilcut 100, suda çözünebilen, çok amaçlı, yüksek performanslı, yarı sentetik kesme yağlarıdır. Bu yağlar, çok çeşitli talaşlı imalat işlemlerinde yüksek işleme performansı göstererek çalışmasını sağlamak üzere yüksek kalitedeki baz yağları, emülgatörler ve katık sistemi formüle edilmişlerdir. Yüksek oranda yağ içeren emülsiyon, mükemmel kesme performansı, olağanüstü takım yağlaması ve korozyonu önleme görevi görür. Demir ve demir dışı metallerin , hafiften orta zorluktaki işlemlerine (Mobilcut 100); ve orta düzeyden zor işlemlere (Mobilcut 100) kadar uzanan geniş bir aralıktaki kesme operasyonları için tasarlanmışlardır.

Mobilcut 100 yağları su ile kolayca ve kararlı mikro emülsiyonlardan oluşturabilmektedir. Bu ürünler, çok çeşitli kalitedeki su ile emülsiyon yapabilen ve yüksek basınçlı sistemlerde bile köpüklenmeye dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Mobilcut 100'ün oluşturduğu emülsiyonlar doğru kesme yağı bakım usulleri takip edildiği takdirde, suda çözülebilen konvansiyonel kesme yağlarına oranla daha uzun soğutma sıvısı ömrü sağlar.

Mobilcut 100 yağları nitrit ve klor içermez.


Özellikleri ve Faydaları

Mobilcut 100'ün suda çözünebilen kesme yağları, uzun yıllar boyunca gösterdikleri olağanüstü performans sayesinde haklı bir üne sahiptir. Bu yağlar çok çeşitli işlemde kullanılabilme ve yağlama özellikleri göstermektedir.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34