• Mobilgrease XHP 322 Mine - 18 Kg

Mobilgrease XHP 322 Mine - 18 Kg

7.205,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Mobilgrease XHP 322 Mine - 18 Kg


Çok geniş uygulama alanları ve çalışma koşulları altında kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleksi greslerdir. Bu gresler öncü nitelikte en yeni özel lityum kompleks imalat teknolojisi uygulanarak geleneksel ürünlerin üzerinde performans sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürünler, yüksek sıcaklıklarda mükemmel yapışma, yapısal kararlılık ve su kirliliğine karşı dayanım performansı sağlamak üzere formüle edilmişlerdir. Bu gresler yüksek düzeyde kimyasal kararlılık sergilemekte ve pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlamaktadır. Bu greslerin yüksek damlama noktası sayesinde önerilen azami çalışma sıcaklıkları 140ºC (284ºF) düzeyine çıkmaktadır. Mobil Grease XHP 322 Mine gresleri aralarında endüstriyel, otomotiv, inşaat ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere çok geniş uygulama alanları içinde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu greslerin performans özellikleri, yüksek sıcaklık, su kirliliği, ağır ve şok yükler dahil olmak üzere zor çalışma koşulları altında ideal çözüm olma özelliği sergiler.  Mobil Grease XHP 322 Mine eksenel dönüş ve yağ filminin kaybına yol açan diğer koşullar altında aşınmaya karşı koruma sağlayan molibden disülfit içeren yüksek basınca dayanıklı bir grestir.

Özellikleri ve Faydaları

Mobil Grease XHP 322 Mine gresleri, Mobilgrease marka ürünler arasında öncü niteliğindedir, yenilik ve mükemmel performans açısından dünya çapında tanınmış ve kabul görmüştür.  Mobil Grease XHP 322 Mine greslerinin en son teknolojiye uygun formülasyonu teknik elemanlarımız tarafından tasarlanmış ve dünya genelinde teknik personelimiz tarafından verilen destek ile kullanıma sunulmuş bir üründür.

Mobil Grease XHP 322 Mine greslerin mükemmel yapışma ve tutunma yanı sıra yüksek damlama noktası özelliklerini sağlayan temel faktörler arasında araştırma tesislerimizde geliştirilmiş ve modern imalat tesislerinde uygulamaya sokulmuş özel imalat teknolojileri yer alır. Bu ürünler, mükemmel oksidasyon kararlılığı, pas ve korozyon kontrolü, su kirliliğine karşı direncin yanı sıra, aynı zamanda aşınma önleme ve EP koruması açısından mükemmel özellikler sağlayan seçkin katıklarla ile üretilmiştir.  Mobil Grease XHP 322 Mine ürünler, aşağıda verilen özellik ve potansiyel faydaları sağlar:


ÖzellikleriAvantajları ve Sağlayabileceği Faydaları
Su tarafından yıkanma ve püskürtme ile taşınmaya karşı mükemmel dirençZor şartlar altındaki sulu ortamlarda bile uygun yağlama ve koruma sağlar
Yüksek düzeyde yapışma ve tutunma özelliğiKoruma görevini mükemmel yapar, sızıntıları azaltır ve düşük bakım talepleri için uzun yağlama aralıkları sağlar
Pas ve korozyona karşı mükemmel dirençEn zor sulu ortamlarda ve özellikle asitli sularda yağlanan parçaların korunmasını sağlar
Yüksek sıcaklıklarda ısıl, oksidasyon ve yapısal bozunmaya karşı yüksek dirençYüksek sıcaklıklarda gres ömrünü uzatır, daha iyi yatak koruması ve daha düşük bakım ve değiştirme maliyeti sağlar
Aşınmaya karşı çok iyi koruma ve EP performansıYağlanan ekipmanların yüksek kayma ve şok yükleme koşullarında güvenilir korunmasını sağlar, ekipman ömrünü uzatır ve beklenmeyen duruşları azaltır
Çok geniş uygulama alanıEnvanteri sadeleştirme imkanı ve düşük envanter maliyeti sağlar


Kullanım Yerleri

Endüstriyel, otomotiv, inşaat ve denizcilik uygulamalarını da içeren çok çeşitli ekipmanlarda kullanılır. Mavi rengi, uygulama noktasının tespit edilmesini kolaylaştırır.

Daha yumuşak. ve yüksek ısıya dayanıklı gresler olup, merkezi gres uygulama sistemlerinde, dişli yağlamasında ve aşırı soğuklarda pompalanabilmenin önemli olduğu durumlar için tavsiye edilir.

Endüstriyel ve denizcilik uygulamaları, şasi aksamları ve tarım makinelerinde kullanılmak üzere tavsiye edilir. Mükemmel düşük sıcaklık performansı sağlar.

Yapışkan formulasyonu sayesinde uygulama alanında daha uzun süre kalır.

Yüksek sıcaklık ve sızdırmazlık özelliklerinin iyi olmasını gerektiren uygulamalar için tavsiye edilir. Bu gres, özellikle zorlu kamyon tekerlek rulmanları uygulamalarında veya titreşimli şartlara maruz kalan dönen elemanlı yataklarda ya da yüksek hıza dayalı olarak kanallama özelliklerini sağlayacak daha sert bir gresin kullanılmasını gerektiren durumlar için tavsiye edilir.

Molibden disülfid içerir ve gri renklidir. Bu gres, orta hizmet endüstriyel uygulamaları, şasi bileşenleri ve tarım makinelerinde kullanılmak üzere tavsiye edilir. Ayrıca, king pimi, U mafsal, beşinci teker ve kova pimi gibi parçalarda da uygulanabilir.

Sağlık ve Güvenlik

Mevcut bilgiler ışığında; amaçlanan yerlerde kullanıldığında ve Güvenlik Bilgi Formunda (MSDS) sağlanan tavsiyelere uyulduğunda bu ürünün insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratması beklenmemektedir. MSDS’ler talep durumunda ana dağıtıcıdan veya Internet aracılığı ile sağlanabilir. Bu ürün amacı dışında kullanılmamalıdır. Kullanılmış ürünleri yok ederken çevrenin korunması konusunda dikkatli olunuz.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34