Molykote Longterm 2 Plus Yüksek Performans Gresi - 1 Kg

  • Markalar Molykote
  • Ürün Kodu: Longterm2Plus
  • Stok Durumu: 10
350,00 TL
490,00 TL

Molykote Longterm 2 Plus Yüksek Performans Gresi - 1 Kg

Aşırı basınçlara maruz kalan, orta dereceli hız sınırlarına yaklaşan, sürtünme pası tehlikesi, oluk oluşumu (Brinel Efekti) ve nem tehlikesi olan makine elemanlarının yağlanmasında kullanılır. MOLYKOTE Longterm 2 Plus genel olarak rulmanlı yataklar, kaymalı yataklar, mafsallar ve kamalı miller, kara taşıtları, demiryolu taşıtları, ve ağır sanayi makinelerinin manivela ve amortisör bağlantı noktalarında kullanılır. Suyla yıkanmaya karşı mükemmel dayanımı vardır. Deniz suyuna temas halinde dahi korozyona karşı koruyuculuğu en önemli özelliklerindendir

Açıklama: Özellikle yüksek yükleri ile orta-hızlı hareketlerle yavaş metal / metal kombinasyonları için gres Yağlama. 

Uygulamalar: Çok rulman, spline profilleri ve debriyaj başarıyla kullanılmış motorlu araçlar, traktörler, vinçler, hafriyat makineleri, konveyör bantlar ve forkliftler vurguladı de korozyonu, oluk oluşumu (Brinell etkisi) veya neme sürtünme riski olduğu . 

Özellikler: Yüksek yük taşıma kapasitesi; Uzun vadeli yağlanması için uygundur; Karışık sürtünme nedeniyle katı yağ ve EP katkı aşınma koruması sağlar; İyi yapışma mukavemeti; Korozyona karşı iyi koruma sağlar. 

Kompozisyon: Madeni yağ; Lityum sabunu; Katı yağlama maddeleri; EP katkı maddesi Paslanma önleyici; Yapışma arttırıcı. 

Sıcaklık Aralığı: -25 itibaren 110 ° C, kısa süreli 130 ° C'ye kadar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34
Çalışma Saatleri 08:00 - 18:00 / Haftasonu 08:00 - 14:00