Motul 7100 5W-40 4T - 1 L


ÜRÜN TANIMI

4 zamanlı motorlar, entegre şanzıman ya da değil, ıslak ya da kuru debriyaj, Euro 2 ve Euro 3 emisyon yönetmeliği toplantı motorları ile donatılmış kapalı yüksek performanslı motor, spor motor, sokak ve yol motosikletleri, ile donatılmış katalitik konvertörler, egzoz borusu içine hava enjeksiyonu: arıtma sistemleri sonra egzoz gazı. Belirli BMW, APRILIA, Moto Guzzi için önerilen, SAE 5W-40 viskozite dereceli yağ gerektiren GAS GAS motorları.Diğer kullanım alanları: katalitik konvertörler, scooter olmadan sokak bisiklet, ATV, UTV


Ester Teknolojisi: Düşük sürtünme katsayısı Ester motorun iç sürtünme kayıplarını en aza indirmek ve performansını artırmak için. Aşınma önleyici katkı maddeleri ve geliştirilmiş vites koruma ve yaşam süresi için geliştirilmiş kesme direncine sahip. Ester Sinerji. Yüksek sıcaklık ve yüksek devirlerde geliştirilmiş yağ filmi direnci için% 100 Sentetik yağ. Optimize Fosfor ve katalitik konvertör daha iyi çalışma koşulları için Kükürt içeriği (JASO MA2 <1200 ppm).


Yenilikçi aşınma önleyici katkılar paketi olağanüstü şanzıman koruma sağlar. FZG Dişli Test sonuçları: Geçiş FLS> 14. FZG Testi, sıvı yağlama değerlendirir ve dişli dolu bir dizi arayüzünde koruma özelliklerini giyerler. Yağlar daha sonra FLS 14 (olağanüstü sonuç) kadar onların "Göçme Yükü Sahne" veya FLS 1 (çok kötü sonuç) den FLS derecelendirmeye dayalı sınıflandırılır.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34