Motul MoCool - 500 Ml


ÜRÜN TANIMI

Motor Soğutma Katkısı Motor sıcaklığını 15°C (30°F) kadar düşürür, üstün ısı iletkenliğine sahip konsantre soğutma sıvısı.


KULLANIM ŞEKLİ
Her türlü motosiklet, araba, ATV vs. soğutma sisteminde kullanılabilir. Yüksek ısı gözlenen veya yarış ortamında kullanılan sistemlerde, motor çalışma ısısını düşürmek için kullanılır.

DİKKAT

Bazı yarış kurallarında, araçların soğutma sistemlerine su dışında bir katkı maddesi karıştırılmasına izin verilmez. Herhangi bir şüpheniz varsa, MoCool kullanmadan önce mutlaka yarış yetkilileri ile görüşün. Kural dışı MoCool kullanımından dolayı MOTUL firması hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. MoCool anti-friz (donmaya karşı) bir koruma sağlamaz!

PERFORMANS

Motor 15°C (30°F) kadar daha soğuk çalışır. Isı iletimini ve alışverişini arttırıp, motor soğutma sisteminin etkinliğini arttırır. 
Soğutma sisteminde paslanma ve çürümeye karşı optimum koruma sağlar. Magnezyum, alüminyum alaşımlar, dökme demir, bakır, pirinç ve bronz sistemlerde kullanılması tavsiye edilir. 
Yüksek sıcaklıklara ve uzun kullanım sürelerine rağmen, paslanma önleyici özellikleri etkisini kaybetmez. Düşük pas inhibitörü (engelleyici) tüketimi sayesinde uzun değişim aralıklarına sahiptir. Su devir daim pompasını korur, oyulmalara, aşınmalara izin vermez. Conta, keçe ve diğer plastik parçalara zarar vermez. 

TAVSİYELER

MOTUL MoCool konsantre bir koruma sıvısıdır. Destile edilmiş (arıtılmış) su ile karıştırılıp anında soğutma etkisi elde etmek için kullanılabilir. Su ile %5 oranında karıştırın (20:1) Sulandırmadan bu ürünü kullanmayın!  Musluk suyu ya da içme suyu kullanmayınız. Mono etilen glikol bazlı bir çok soğutma sıvısıyla karıştırılabilir.

Muadil Ürünler

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34