• Motul MotoCool Factory Line - 1 L

Motul MotoCool Factory Line - 1 L

320,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Motul MotoCool Factory Line - 1 L


ÜRÜN TANIMI

MOTUL MOTOCOOL FACTORY LINE bir yarış soğutma sıvısıdır. Kullanıma hazırdır. Mono etilen glikol içerir. Paslanma ve çürümeyi engelleyen organik katkı maddeleri içerir. Bu katkılar günümüzün son teknoloji yeni motosiklet motorlarında kullanılan alüminyum/magnezyum alaşımların korunmasında son derece etkindir.

PERFORMANS

Motoru donmaya ve metalik parçaları paslanmaya ve çürümeye karşı optimum korur. Özel paslanmaya karşı içeriği, motor radyatöründe uygulanan dinamik paslanma testlerinde alüminyum/magnezyum alaşımlarını en iyi şekilde korumuştur. Bu testlerde standart bir organik soğutucu sıvıdan 3 kere daha fazla koruma performansı ortaya koymuştur. Mükemmel ısı iletimi sağlar ve bu sayede soğutma siteminin daha etkin çalışmasını sağlar, kaynamayı engeller. Bu organik teknoloji yüksek sıcaklıklara ve uzun kullanım sürelerine dayanıklı paslanma önleyici katkılar içermektedir. Düşük pas inhibitörü (engelleyeci) tüketimi sayesinde uzun değişim aralıklarına sahiptir. Su devirdaim pompasını korur, oyulmalara, aşınmalara izin vermez. Conta, keçe ve diğer plastik parçalara zarar vermez, köpürmez.

DİKKAT

İçinde özel bir acı katkı maddesi vardır. Soğutucu ve donma önleyici sıvılar kimyasal yapıları gereği tatlıdırlar – ancak insan sağlığı açısından tehlikelidirler. Bu nedenle içlerine içilmelerini engellemek için acı katkı maddeleri konmuştur.

TAVSİYELER

Kullanıma hazır, içine su katmayınız.

DEĞİŞİM ARALIĞI

Üreticilerin tavsiye ettikleri değişim aralıklarına uyunuz. Organik olmayan ürünlerle karıştırmayınız! Bu ürün içme suyu sistemlerinin donmadan korunmasında KULLANILAMAZ! Paslanmayı ve donmayı engeller. -35°C/-31°F ye kadar koruma sağlar. AOT Teknolojisi Nitrit, Amin, Fosfat, Borat, Silikat içermez!

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34