Shell Helix HX8 5W-30 - 4 L


ÜRÜN TANIMI

      •  Üstün aktif temizlik teknolojisi - normal bir madeni yağ daha kirli motorlarından çamur kaldırma az dört defa üzerinde daha fazla etkili.

•  Uzun süreli oksidasyon stabilitesi. 

•  Kadar test diğer tam sentetik önde gelen ürünlere göre% 35 daha fazla koruma için.

•  Düşük viskoziteli, hızlı yağ akışı ve düşük sürtünme.

•  Daha fazla yakıt verimliliği ve daha kolay soğuk başlangıç.


Temiz ve Shell'in maksimum performans için korunmasına yardımcı olur

Shell Helix HX8 üstün aktif temizleme teknolojisi ile formüle edilmiştir. Sürekli kir ve çamur birikmesi engelleyerek geleneksel motor yağları daha korumak için daha çok çalışıyor.

Bir tam sentetik motor yağı, Shell Helix HX8 özellikle daha iyi yanıt ve daha iyi bir performans sağlamak için tasarlanmıştır. Bu motor bir sonraki yağ değişimine kadar en verimli sağ kadar çalışmasını sağlar.

Shell'in benzersiz düşük viskoziteli formülasyon ekstra yakıt ekonomisi ve uzun yağ değişim aralıkları için motor koruma sağlamak için geliştirilmiştir.


TESTLER


Bir motor temizlemek ve korumak için, yağ araç hizmet olduğunda kaldırılır kadar performansını devam ettirmesi gerekir. Uzun servis aralıkları tavsiye bazı üreticiler ile, formda kalmak için bir yağ yeteneğini daha da önemlidir. Yağ hayatı boyunca, daha fazla kir dağıtmak için vardır - bu kilitli tutmak ve motorda yeniden birikmesini önlemek zorundadır.

Bizim bilim adamları arıza karşı ve kir dağıtmak için Shell Helix yağların yeteneğini ölçmek için çeşitli testler gerçekleştirmek. Ayrıca rakiplerimizin yağlar test etmek, biz kriter bizim yağlar olabilir, böylece ve Shell Helix yağlar kullanmanın yararları göstermektedir.

•  Yüksek kesme mukavemeti - yağ değişim aralığı boyunca sınıfta viskozite ve konaklamalar korur.

•  Özel olarak seçilmiş sentetik baz yağlar - Yağ volatilite ve bu nedenle yağ tüketimi ve kontör ihtiyacını azaltır.

•  Yumuşak, sessiz sürücü - titreşim ve motor gürültüsü en aza indirir.


ÖZELLİKLER VE ONAYLARI


Yağlar kalitesi farklı olduğundan, evrensel kriterleri yağ performansını ve kullanımını tanımlamak için kullanılır. Shell Helix motor yağları sadece bu giderek daha zorlu uluslararası özelliklerine uygun ama genellikle onları aşmak değil. Shell Helix HX8 bu özellikleri fazlasıyla geçer:


API SM / CF, ACEA A3/B3/B4, BMW LL-01, MB onayı 229.5, VW 502 00/505 00, Renault RN0700, RN0710


Shell Helix HX8, modern araç teknolojileri ve günümüz trafik koşullarına en iyi şekilde uyum sağlamak üzere geliştirildi.
Shell, üst düzey koruma ve temizlik sağlayarak motorun performansını ve verimini artıran yepyeni bir tam sentetik motor yağını kullanıma sundu. Shell Helix ailesinin yeni ürünü Shell Helix HX8 Tam Sentetik Motor Yağı raflarda yerini aldı. Shell Helix HX8, motorun hayati önem taşıyan parçalarının verimli çalışması için üst düzey koruma ve temizlik sağlıyor.
Sürekli performans, temizlik ve koruma

Shell Helix HX8, motorun kritik parçalarında performans kaybına sebep olan kurum, vernik ve yüksek sıcaklık tortuları gibi zararlı maddelerin oluşmasını engelliyor. Shell Helix HX8 motor parçaları üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturuyor ve yanma sonucu oluşan asidik maddeleri bertaraf ederek motor ömrünü uzatıyor. Ek olarak, motordaki sürtünmeleri azaltma özelliğiyle Shell Helix HX8, araç kullanıcılarına üst düzey yakıt ekonomisi sağlıyor. Shell Helix HX8, bu özellikleri sayesinde günümüzün yoğun trafik koşullarında yol kat eden modern araçlara sağladığı faydayla ön plana çıkıyor.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34