• Shell Helix Ultra Pro AG 5W-30 - 5 L

Shell Helix Ultra Pro AG 5W-30 - 5 L

625,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Shell Helix Ultra Pro AG 5W-30 - 5 L


Tam sentetik motor yağı – Motor üreticilerinin özel gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Günümüzün yüksek performanslı motorları, değişen ihtiyaçlara ayak uyduran ve motor performansını artırıp motor ömrünü uzatan bir motor yağına ihtiyaç duymaktadır. Shell'in, sentetik baz yağ üretiminde kullandığı patentli Shell PurePlus Teknolojimiz ile doğal gazdan motor yağı geliştirmesinin nedeni budur. Shell Helix Ultra, motorların temiz kalmasına aktif olarak yardımcı olan bir motor yağı üretilmesini sağlayan eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile geliştirilen yüksek performanslı motor yağı yelpazesidir. Aktif Temizleme Teknolojisi, Shell Helix'in her zaman merkezinde yer almıştır. Eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile başlamak, ürünün çok daha yüksek temizleme ve koruma düzeyleri sağlamasını mümkün kılar.


Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 şunları sağlar:

General Motors ile API SN veya ACEA C3 gerektirenler de dahil olmak üzere, özellikle yüksek performanslı motorların zorlu gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir

Shell ile General Motors arasındaki yıllar süren teknolojik işbirliği ve yağlayıcı araştırma çalışmalarıyla geliştirilmiştir.

GMW16177 (dexos2™) motor yağı spesifikasyonuna uygunluk için kapsamlı performans testlerinden geçmiştir.

Spesifikasyonlar: API SN; ACEA C3; GMW16177 (dexos2™)

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34