• Shell Malleus GL 95 - 18 Kg

Shell Malleus GL 95 - 18 Kg

4.465,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Shell Malleus GL 95 - 18 Kg

Shell Malleus yağları, yüksek performanslı, aşınmayı önleyen, sentetik polyalkylene glycol bazlı ve özellikle micro-pittinge karşı yüksek koruma sağlayan dişli yağıdır.


Sızdırmazlık elemanları ve boyalarla uyumluluğu: Yüksek kaliteli epoxy boyalar tavsiye edilmektedir. Viton öncelikle tercih edilmesine rağmen nitril malzemeler de kullanılabilir.
Değişim prosedürü: Shell Malleus polyalkylene glycol baz yağlı bir üründür. Bu sebeple mineral yağlarla karıştırılmamalıdır. Mineral yağdan Malleus’a geçerken çok dikkatli olunmalıdır. Sistem çok az miktarda Malleus ile flush edilmelidir. Yük olmadan sistem çalıştırılmalı ve yağ sıcak iken drain edilmelidir. İdeal olarak mineral yağlarla çalışmalı olan sızdırmazlık elemanları da değiştirilmelidir. Birkaç günlük kullanımdan sonra gerekli kontroller yapılmalıdır.
Shell Malleus diğer bazı polyalkylene glycol ürünler ile de karıştırılmamalıdır. Bu sebeple başka ürün üzerine yapılacak eklemelerde maksimum dikkat gösterilmelidir. Tavsiye edilen yöntem eski ürünün tamamen boşaltılarak flushing işleminden sonra Malleus kullanılmasıdır.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34