• Shell Mysella XL 40 - 209 L

Shell Mysella XL 40 - 209 L

17.855,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Shell Mysella XL 40 - 209 L


ÜRÜN TANIMI

Çalışma sıcaklıklarının ve termal stresin fazla olduğu 4 zamanlı gaz motorlarında daha uzun yağ değişim aralıkları sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiş yeni nesil bir motor yağıdır. Mysella XL daha temiz ve verimli yanma sağlayan, günümüzün ve gelecekte getirilmesi düşünülen düşük NOx emisyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiş yeni nesil teknolojili bir üründür. Mysella XL doğal gaz kullanılan motorlarda yağ değişim aralıklarının uzamasını sağlar. Mysella XL düşük kül içerikli yağ kullanımı tavsiye edilen motorlarda tavsiye edilmektedir.

UYGULAMALAR
•  Özellikle yüksek termal stresin söz konusu olduğu doğal gaz ile çalışan 4 zamanlı motorlar
•  Atık gaz ya da çöp gazı kullanılan sistemler


PERFORMANS ÖZELLİKLERİ
•  Daha uzun yağ ömrü: Motor teknolojisindeki gelişmeler gaz motoru bakım aralıklarının yağ ömrü ile sınırlanması sonucunu doğurmuştur. Üstün Shell Mysella XL formülü, standart gaz motoru yağlarına kıyasla yağ ömrünü önemli ölçüde (2 kata kadar) uzatır. Shell Mysella XL çok zorlu kojenerasyon uygulamalarında bile oksidasyona ve nitrasyona, viskozite artışına ve zararlı asitlerin oluşumuna direnç gösterir.
•  Mükemmel piston temizliği: Standart ürünler ile kıyaslandığında yeni nesil teknolojisi çok daha yüksek temizlik performansı sağlar.
•  Düşük kül özelliği sağlayan dengeli katık paketi: Valflerin ve bujilerin ömrünün uzamasını sağlar.
•  Düşük fosfor seviyesi: Emisyon katalistlerinin bulunduğu motorlarda daha uzun katalist ömrü sağlar.


SPESİFİKASYONLAR
API CF
MWM Deutz
Wärtsilä
Rolls Royce (Ulstein Bergen)
MAN
MDE
Waukesha
Caterpillar
Jenbacher

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34