• Shell Rimula R6 M 10W-40 - 209 L

Shell Rimula R6 M 10W-40 - 209 L

20.845,00 ₺
Stok Durumu: Satışa Kapalı - Stok Sorunuz

Shell Rimula R6 M 10W-40 - 209 L

Tam Sentetik Ağır Hizmet Dizel Motor Yağı

UYGULAMALAR
* Karayolu Ağır Hizmet Uygulamaları: Mercedes-Benz, MAN, DAF, Volvo ve diğer düşük emisyonlu motorlara sahip araçların taşımacılık uygulamalarında kullanılır. Ayrıca Volvo, Renault, DAF, Scania, gibi Avrupalı üreticilerin; Cummins, Mack gibi Amerikalı üreticilerin ve birçok Japon motor üreticisinin performans kriterlerini karşılar veya aşar. Caterpillar motorları için tavsiye edilmez.
* Düşük Emisyonlu Motorlarda Kullanım: Shell Rimula R6 M, birçok Avrupalı motor üreticisinin Euro 2, Euro 3 ve bazı Euro 4 motor uygulamalarının gereksinimlerini karşılar. Özellikle düşük emisyonlu ve dizel partikül filtresi (DPF) ile donatılmış motorlar için üretilmiş düşük emisyonlu ürünlerimizden Shell Rimula R6 LM/LME’nin kullanımın tavsiye ediyoruz.

STANDARTLAR VE SPESİFİKASYONLAR
ACEA E7, E4
API CF
Cummins CES 20072
MAN 3277
Mercedes-Benz 228.5
MTU Category 3
Renault Trucks RXD
Scania LDF-2
VOLVO VDS-3

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

• Bakım Maliyetlerinde Azalma: Shell Rimula R6 M, Mercedes-Benz, MAN, DAF, Volvo ve diğer lider motor üreticilerinin gereksinimlerini karşılayarak, motor koruması ve dayanıklılığından ödün vermeden kullanıcıların bakım planlamalarını optimize ve ekipman kullanılabilirliğini en üst seviyeye taşımalarını sağlar.

• Üstün Piston Temizliği:Shell Rimula R6 M, geliştirilmiş katık teknolojisini kullanarak uzun motor ömrü için gerekli olan yüksek seviyede piston temizliği sağlar.

• Düşük Aşınma – Uzun Motor Ömrü: Shell Rimula R6 M, silindir yüzeyi perdahlanmasını ve supap grubu aşınmasını kontrol etmek sureti ile motor ömrünü maksimize ederek birçok Avrupa, Amerikan ve Japon üreticilerinin aşınmaya karşı koruma gereksinimlerini karşılar.

• Yakıt Ekonomisi: Shell Rimula R6 M, yüksek viskozite sınıfındaki yağlarla kıyaslandığında, yakıt tüketimini azaltarak tasarruf sağlar.

Müşteri Hizmetleri (0850) 888 12 34